Poligamista szuka żony / Seeking Sister Wife (2018),Online za darmo
United States of America, , 60 /minut.

Poligamista szuka żony / Seeking Sister Wife (2018),Online za darmo

Original:
 • Reżyser:
 • AKTORZY:
Zerknij
Ranking:
+1
1 głos
10
Ranking IMDB
Poligamista szuka żony / Seeking Sister Wife (2018),Online za darmo
 • Światowa premiera
  2018
 • Język oryginału
  Seeking Sister Wife
 • Gatunek:

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Poligamista szuka żony / Seeking Sister Wife (2018),Online za darmo"

"Poligamista szuka żony" (ang. "Seeking Sister Wife") to amerykański program telewizyjny, który ukazuje życie poligamistów i ich rodzin. Premiera serialu miała miejsce w 2018 roku na kanale telewizyjnym TLC. Każdy odcinek trwa około godziny i pokazuje życie trzech różnych rodzin, które praktykują poligamię, czyli posiadanie więcej niż jednej żony.

Serial skupia się na trzech poligamicznych rodzinach: Bruderek, Snow oraz Alldredge. Każda z nich przedstawia różne wyzwania, z jakimi boryka się rodzina poligamiczna, w tym kwestie finansowe, emocjonalne oraz logistyczne.

Rodzina Bruderek składa się z mężczyzny imieniem Dimitri oraz jego dwóch żon, Ashley i Aurory. Dimitri pragnie zdobyć trzecią żonę, aby pomóc mu w wychowaniu dzieci i prowadzeniu gospodarstwa domowego. Ashley i Aurora są otwarte na tę możliwość, ale jednocześnie borykają się z niepewnością i zazdrością.

Rodzina Snow składa się z mężczyzny imieniem Garrick, jego żony Danielle oraz ich nowej kandydatki na żonę imieniem Roberta. Garrick i Danielle posiadają już jedno dziecko, ale pragną powiększyć swoją rodzinę o kolejne dzieci. Roberta jest otwarta na poligamię i chce dołączyć do rodziny Snow.

Rodzina Alldredge składa się z mężczyzny imieniem Drew oraz jego trzech żon, April, Aurory i Angeli. Drew i jego żony prowadzą spokojne życie, ale ich poligamiczna sytuacja staje się bardziej skomplikowana, gdy jedna z żon decyduje się odejść.

W każdym odcinku poligamiczne rodziny uczą się, jak radzić sobie z trudnościami, jakie niesie ze sobą poligamia, takie jak zazdrość, niepewność oraz brak czasu i uwagi dla każdej z żon. Widzowie obserwują, jak każda z rodzin stara się znaleźć balans pomiędzy potrzebami każdej z żon i dbałością o dobro całej rodziny.

"Poligamista szuka żony" to program, który pozwala na przyjrzenie się życiu poligamistów i zrozumienie ich wyborów i wyzwań, z jakimi się borykają. Mimo kontrowersyjnej tematyki, program stara się przedstawić poligamię w sposób neutralny i pokazać różne perspektywy na ten temat.

Oglądać "Poligamista szuka żony / Seeking Sister Wife (2018),Online za darmo" 1-4 odcinków..Sezon 1....(Lektor)

Poligamista szuka żony / Seeking Sister Wife (2018),Online za darmo
1 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!