Revolution  (2012),Online za darmo
United States of America, , 42 /minut.

Revolution (2012),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
6.37
Ranking IMDB
Revolution  (2012),Online za darmo

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Revolution (2012),Online za darmo"

Serial "Revolution" to amerykański science-fiction, który zadebiutował na ekranach w 2012 roku. Twórcami serialu są Eric Kripke i J.J. Abrams. Akcja serialu toczy się w dystopijnej przyszłości, w której cały świat pozostaje bez prądu przez ponad 15 lat.

Historia rozpoczyna się w dniu, w którym prąd nagle przestaje działać, co prowadzi do globalnej katastrofy. W ciągu chwili świat zaczyna pogrążać się w chaosie, a cywilizacja, którą znamy, upada. Ludzie muszą teraz przetrwać w świecie bez technologii, w którym walka o wodę i żywność jest na porządku dziennym.

Główną bohaterką serialu jest Charlie Matheson (w tej roli Tracy Spiridakos), młoda kobieta, która szuka swojego zaginionego wuja i łączy się z grupą ludzi, którzy starają się odbudować cywilizację. Jej ojciec, Ben Matheson (Tim Guinee), był jednym z naukowców, którzy byli zaangażowani w rozwój technologii, która doprowadziła do zaniku prądu. Teraz Charlie, jej wuj Miles (Billy Burke) i inni towarzysze muszą przemierzyć niebezpieczne tereny, aby odnaleźć Bena i odkryć, jak przywrócić prąd.

Serial ukazuje różne grupy ludzi, które walczyły o przetrwanie w nowej rzeczywistości. Są wśród nich ludzie, którzy próbują odtworzyć dawny świat i utrzymać porządek, a także ci, którzy wykorzystują chaos do osiągnięcia władzy. Główną antagonistką serialu jest Monroe (David Lyons), byłym wojskowym, który staje się przywódcą Milicji, organizacji, która rządzi swoimi ludźmi siłą i terroryzmem.

W miarę jak akcja się rozwija, odkrywane są tajemnice z przeszłości, w tym to, jak doszło do zaniku prądu i jakie związki miało to z rodziną Matheson. Ostatecznie Charlie i jej towarzysze przemierzają kraj, walcząc z Milicją i innymi zagrożeniami, aby odnaleźć Bena i uratować świat.

"Revolution" to serial, który porusza wiele ważnych tematów, takich jak przetrwanie w ekstremalnych warunkach, walka o władzę i zasoby, a także pytania o to, jak technologia wpływa na nasze życie. Akcja serialu toczy się w pięknych krajobrazach, a postacie są dobrze wykreowane i pełne złożonych emocji. Mimo że serial został anulowany po drugim sezonie, zyskał spore grono fanów i

Oglądać "Revolution (2012),Online za darmo" 1-22 odcinków..Sezon 1-2....(Lektor)

0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!