Gra o tron  (2011),Online za darmo
United Kingdom, United States of America, , 60 /minut.

Gra o tron (2011),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
-1
1 głos
8.433
Ranking IMDB
Gra o tron  (2011),Online za darmo

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Gra o tron (2011),Online za darmo"

Gra o tron 2011Roku.Sezon,1,2,3,4,5,6,7,8.online za darmo!Pierwszy odcinek serialu telewizyjnego „Gra o tron”, w którym widzowie poznają rodzinę Starków i rodzinę króla.Eddard Stark, lord Winterfell, dokonuje egzekucji na swoim zwiadowcy, który uciekł i nie ukończył swojej misji. Zwiadowca twierdzi, że spotkał kilku Białych Wędrowców, którzy zabili jego partnerów, a on sam ledwo uciekł. Tak rzeczywiście było, ale Eddard jest niewzruszony i wydaje wyrok śmierci. Władca zabiera też na egzekucję niektórych członków swojej rodziny, w tym 10-letniego syna Brana. Chłopiec dzielnie zniósł krwawe widowisko.
W drodze powrotnej znajdują zwłoki jelenia i strasznego wilka. Ale kto mógł ich zabić? Znaleziono również 6 młodych wilków - po jednym dla każdego członka rodziny Starków.
Po powrocie do Winterfell, Eddar Stark dowiaduje się, że wkrótce przybędzie tutaj królewski orszak pod dowództwem króla Roberta Baratheona. Król postanawia uczynić Eddarda swoim Namiestnikiem.

Tymczasem Viserys Targaryen, książę na wygnaniu, planuje wydać swoją siostrę za wodza Drogo, prawdziwego dzikusa. W ten sposób Viserys chce pozyskać poparcie dla obalenia króla.
W krainie Westeros królowie i królowe, rycerze i renegaci, kłamcy, a także ci o szlachetnym sercu toczą nieustającą walkę o władzę nad siedmioma królestwami. Tam, gdzie lato trwa dziesięciolecia, a zima przez całe ludzkie życie, trudności piętrzą się każdego dnia. Od pełnego intryg Południa przez barbarzyński Wschód i zlodowaciałą Północ, aż po pradawny mur, który strzeże królestwa przed tajemniczymi mocami ciemności, potężne rody zaangażowane są w bezkompromisową walkę o władzę. Bohaterowie, którzy chcą rządzić krainą Westeros, są gotowi na bezwzględną rozgrywkę. Jednak dla wielu z nich walka o władzę to również walka o życie. Nikt nie jest bezpieczny, szczególnie gdy na horyzoncie pojawia się nowe, nieznane i przerażające zagrożenie. Gdzie obejrzeć cały film Gra o tron 2011Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!

Oglądać "Gra o tron (2011),Online za darmo" 1-10 odcinków..1-8 Sezon....(Lektor)

Gra o tron  (2011),Online za darmo
0 1
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!