Zagubiony w czasie  (1989),Online za darmo
United States of America, , 48, 60 /minut.

Zagubiony w czasie (1989),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
8
Ranking IMDB
Zagubiony w czasie  (1989),Online za darmo

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Zagubiony w czasie (1989),Online za darmo"

Zagubiony w czasie (ang. Quantum Leap) to amerykański serial science fiction, który był emitowany w latach 1989-1993. Serial skupia się na losach dr. Sama Becketta (grany przez Scotta Bakulę), który zostaje uwięziony w podróży w czasie. Sam jest fizykiem, który pracuje nad projektem "Quantum Leap", który ma na celu przesunięcie obiektu w czasie i przestrzeni. Podczas jednego z testów Sam zostaje wciągnięty do wiru podróży w czasie i zostaje przeniesiony do ciała innej osoby w różnych okresach historycznych.

Głównym motywem serialu jest próba Sama powrotu do swojego czasu i swojego ciała. Każdy odcinek skupia się na misji, którą musi wykonać, aby przenieść się do kolejnego punktu w historii i kontynuować swoją podróż. Misje te często polegają na rozwiązaniu problemu, który ma wpływ na losy ludzi z przyszłości, takich jak wynalazki, wojny, katastrofy i inne wydarzenia.

Jednym z najważniejszych elementów serialu jest relacja między Samem a jego współpracownikiem, admirałem Al Calavicci (grany przez Deana Stockwella), który pozostaje w swoim czasie, ale jest w stanie komunikować się z Samem za pomocą specjalnego urządzenia. Al dostarcza Sama informacji na temat misji i pomaga mu rozwiązywać problemy.

Ważnym aspektem serialu jest również to, że Sam nie jest w stanie kontrolować swoich podróży w czasie i przestrzeni. Jego celem jest tylko wykonywanie misji i próba powrotu do swojego czasu, co zawsze jest bardzo trudne. Niektóre misje są bardziej niebezpieczne niż inne, a czasem Sam zostaje uwięziony w ciele danej osoby na dłużej, co prowadzi do trudnych sytuacji.

Serial porusza wiele tematów, takich jak przyjaźń, miłość, lojalność, wojna i rodzinne problemy. Zagubiony w czasie skupia się na ważnych wydarzeniach historycznych i próbuje pokazać, jakie były ich skutki dla ludzi z przyszłości. W każdym odcinku Sam staje w obliczu wyzwań i musi wykazać się odwagą i determinacją, aby osiągnąć swój cel.

W sumie Zagubiony w czasie to serial, który łączy w sobie elementy science fiction, dramatu, przygody i historii. Każdy odcinek to pełna emocji i akcji historia, która zawsze zaskakuje i wzrusza widzów.

Oglądać "Zagubiony w czasie (1989),Online za darmo" 1-22 odcinków..Sezon 1-5....(Lektor)

Zagubiony w czasie  (1989),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!