Rick i Morty  (2013),Online za darmo
United States of America, , 22 /minut.

Rick i Morty (2013),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
+2
4 głosа
8.731
Ranking IMDB
Rick i Morty  (2013),Online za darmo

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Rick i Morty (2013),Online za darmo"

Rick i Morty.Sezon1,2,3,4,5,6.Bajki , seriale animowane 2013Roku.onlineSezon1 Nie ma nic lepszego dla ucznia niż przyjaźń ze starym, dziwnym profesorem. Który z całych sił twierdzi, że jest naukowcem z dużej litery i nikt nie śmie w to wątpić.
Zbierając swoje wynalazki ze zbędnych śmieci leżących w garażu, Rick spieszy się, by podzielić się nimi ze swoim przyjacielem Mortym . Za każdym razem uczeń biegnie do siwego staruszka na prezentację nowego urządzenia. A jeśli jabłko nie spadnie na głowę wynalazcy, to starzec i uczeń po prostu wyruszają na kolejną niesamowitą przygodę na domowej roboty latającym spodku. Z wielką przyjemnością chłopiec jest gotowy na wymianę lekcji w szkole i pobliskich kolegach z klasy na zabawny spacer z dziadkiem.
Sezon2 Rock i Morty to główni bohaterowie serialu animowanego o tym samym tytule Rick i Morty. Łączą ich więzi rodzinne (są dziadkiem i wnukiem), a także wspólne podróże po Galaktyce. Statek, który przemierza bezkresy wszechświata, został stworzony przez Ricka. W wolnym czasie genialny naukowiec często składał statek kosmiczny z wszelkiego rodzaju złomu. Jego drugą pasją jest picie. Ostatni pociąg padł na Beth Smith – matkę Morty'ego i córkę Ricka. Ojcem młodego podróżnika jest Jerry Smith, który przez całe świadome życie był czasowo bezrobotny. Siostra Morty'ego, Summer, uzupełnia rodzinę.
Dwa sezony międzyprzestrzennych przygód wnuka i dziadka obfitowały w wiele ciekawych wydarzeń. Wśród nich jest ratowanie planety przed zniszczeniem w konkursie muzycznym na całkowitą eliminację, walka z obcymi pasożytami udającymi osobowości, których nigdy wcześniej nie było w Twoim życiu. W jednej z przygód Rick przedstawi nawet swoje wnuki swojej byłej dziewczynie.
Sezon3 Rick to stary naukowiec, który zadziwia wyobraźnię swoim geniuszem, graniczącym z szaleństwem. Tworzy zupełnie unikalne wynalazki, które od razu testuje na sobie. Potrafi w środku nocy wynaleźć międzyprzestrzenną maszynę i wyruszyć na niebezpieczną przygodę, zamienić się w jakieś warzywo lub urodzić krwiożerczego potwora. Jednocześnie nie myśli o konsekwencjach swoich działań, dlatego wielu uważa go za szaleńca. Jedyną osobą, która wspiera Ricka we wszystkich jego przedsięwzięciach, jest jego niepewny siebie wnuk Morty, który po prostu uwielbia spędzać czas ze swoim dziadkiem. Razem wyruszają na najbardziej nieprzewidywalne, niebezpieczne i ekscytujące przygody. Trafiają w dziwne miejsca, w których napotykają na różne trudności.
Rick nie przestaje przeprowadzać swoich szalonych eksperymentów i tworzyć nowych pomysłowych wynalazków. Oznacza to, że on i Morty mają jeszcze przed sobą wiele nieoczekiwanych odkryć i pamiętnych przygód, w których będą musieli pokonać trudności i walczyć ze złymi stworzeniami. Pomimo całego ryzyka, Morty i Rick po prostu uwielbiają swoje życie i nie zamierzają poprzestawać na swoich eksperymentach.
Gdzie obejrzeć cały film Rick i Morty 2013Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!

Oglądać "Rick i Morty (2013),Online za darmo" 1-10 odcinków..Sezon 1-10....(Dubbing)

Rick i Morty  (2013),Online za darmo
3 1
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!