• Wersja >Lektor
  • Zwiastun
Kinotrater
0
0
+11
głosów: 1
Kosmici w mojej szkole
1 Imdb

Kosmici w mojej szkole

oryginalny tytuł:( Headspace)
język Originalu:en
Сzas:85/minut
Premiera:2023-05-26
Status:Released
Obsada
Opis o_ Kosmici w mojej szkole...
W ciągu kolejnych dni w moim zwykłym życiu szkolnego ucznia wydarza się coś absolutnie niezwykłego. To, co na początku wydaje się być zwyczajnym dniem w niewielkiej szkole, szybko przekształca się w kosmiczną przygodę, która trudno uwierzyć. Pewnego ranka, kiedy wszyscy uczniowie siedzą w swoich nudnych ławkach, nagle wszystko zmienia się. Niebo nad szkołą rozstępuje się, a z nieba zaczynają spadać stateczki kosmiczne. Kosmici z różnych zakątków kosmosu zaczynają wchodzić do naszej szkoły, wywołując zdumienie i zdziwienie wszystkich. Mają różne kształty, kolory i zdolności, ale jedno mają wspólne - chcą się uczyć od nas, ludzi. Rozpoczynają naukę w naszej szkole, ucząc się matematyki, historii, i języka polskiego. Dla nas, uczniów, to niesamowite doświadczenie. Zaczynamy poznawać obce kultury, tradycje i sposoby myślenia. Kosmici również dzielą się swoją wiedzą o kosmosie i technologii, co otwiera przed nami nowe horyzonty. Ale to nie tylko my uczymy się od nich - oni też uczą się od nas o ludzkiej empatii, przyjaźni i współpracy. Wraz z upływem czasu, nasza szkoła staje się miejscem nie tylko nauki, ale również wymiany kulturowej i przyjaźni między ludźmi i kosmitami. Razem przeżywamy niesamowite przygody, odkrywając, że różnice nie muszą dzielić, ale mogą nas zbliżać. "Kosmici w mojej szkole" to film, który pokazuje, jak wielkie są możliwości nauki, współpracy i przyjaźni, nawet gdy pochodzenie jest zupełnie różne. To opowieść o przygodzie, która rozpoczyna się od przypadku, ale zmienia życie każdego ucznia i kosmitów na zawsze. Odkrywanie tajemnic kosmosu i ludzkiej natury staje się niesamowitą podróżą, którą trudno zapomnieć.

Dodać komentarz

reload, if the code cannot be seen
My Cenimy Twoją prywatność
Strona używa cookies (ciasteczek) za pomocą których zbieramy informacje mogące stanowić dane osobowe. Informacje zebrane za pomocą cookies wykorzystujemy w celach analitycznych i marketingowych. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień klikając tutaj. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ok
Nie
Szczegóły