Pierwszy raz  (2023),Online za darmo
Colombia, , 42 /minut.

Pierwszy raz (2023),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
6.5
Ranking IMDB
Pierwszy raz  (2023),Online za darmo

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Pierwszy raz (2023),Online za darmo"

Bogota, 1976. Narratorem jest dorosła wersja Camilo Granadosa (Emmanuel Restrepo), niezdarnego nastolatka, który należy do grupy równie niezręcznych chłopców uczęszczających do szkoły publicznej José María Rota. Spędzają całe dnie przeglądając magazyny porno w szafie i szpiegując swojego nauczyciela hiszpańskiego. Ale wszystko się zmienia, gdy do szkoły przychodzi Eva Samper (Francisca Estevez).

Eva jest pierwszą dziewczyną w szkole dla chłopców, którą miasto stara się zebrać. Oczywiście wszyscy chłopcy w klasie zaczynają się na nią gapić: jest piękna i wydaje się, że ma swój własny punkt widzenia… nigdy wcześniej nie widzieli czegoś takiego.

Co zaskakujące, Eva lubiła Camilo. Większość grupy jest nią zaintrygowana, zwłaszcza jej znajomością filmów, literatury i... prawdziwych pocałunków. Popierają również jej pomysł, gdy proponuje profesjonalną lekcję robienia na drutach w szkole, powołując się na to, że jest to „łatwe”. Może i jest czasem feministką, ale zna granice tego, co jest dozwolone i nigdy ich nie przekracza.

Nie wszyscy uważają, że Eva jest taka wspaniała; Martin (Sergio Palau) myśli, że ona ma jakiś sekret. Ponadto nadal mówi grupie, że nic dobrego nie może wyniknąć z tego, co uważa za „feminizację” szkoły w ogóle, aw szczególności jego przyjaciół. W końcu Eva odmawia nawet zwracania się do nich po nazwisku, co jest powszechną praktyką w szkole!

Ale Camilo jest w niej zakochany. Bierze lekcje robienia na drutach i zaczyna tańczyć jak John Travolta w „Gorączce sobotniej nocy”. Jego matce podoba się kierunek, w jakim podąża Camilo, ale jego ojciec jest tak zmartwiony, że zabiera syna do burdelu, aby zmusić go do pierwszego doświadczenia seksualnego. Camilo odmawia, powołując się na swoją miłość do Evy.

Jednak Camilo popełnia błąd, gdy wdaje się w bójkę z tyranem, który śledzi go od tygodnia. Zamiast być pod wrażeniem jego męskości, Eva potępia przemoc i otwarcie oświadcza to Camilo…

Jak zakończy się ich związek?
Pierwszy raz 2023Roku.online za darmo! Kolumbia, lata 70. XX w. Tajemnicza nastolatka zaczyna naukę w szkole dla chłopców, gdzie łamie stereotypy, zasady i… kilka serc. Gdzie obejrzeć cały film Pierwszy raz 2023Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!

Oglądać "Pierwszy raz (2023),Online za darmo" 1-13 odcinków..Sezon 1....(Lektor)

Pierwszy raz  (2023),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!