Zaginiona  (2018),Online za darmo
Argentina, Spain, , 103 /minut.

Zaginiona (2018),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
6.232
Ranking IMDB
Zaginiona  (2018),Online za darmo

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Zaginiona (2018),Online za darmo"

Akcja filmu „Zagubieni” rozpoczyna swój rozwój w jednej z prestiżowych placówek oświatowych w Brazylii, do której wysyłane są dzieci z wpływowych i zamożnych rodzin. Tutaj mają zapewnione specjalne warunki, które pozwalają uczniom rozwijać swoje zdolności. Z tego powodu rodzice rzadko martwią się o to, czy ich dzieci uczą się w elitarnej szkole. Ale pewnego dnia wszystko się zmienia. Dzieje się tak w momencie, gdy jeden z nauczycieli wybiera się na wycieczkę z grupą uczniów. Na początku wszystko idzie dobrze, ale w pewnym momencie jeden z nich znika. Nie mogąc znaleźć zaginionego ucznia, nauczyciel wraca.

Matka zaginionego dziecka natychmiast kontaktuje się z policją. Zdając sobie sprawę, że proces może się opóźnić, znajduje funkcjonariusza organów ścigania, który jest w stanie przyspieszyć poszukiwania. I choć kierownictwo wydziału nie zachęca do takiej inicjatywy, funkcjonariusz postanawia całkowicie zanurzyć się w śledztwie, by odnaleźć zaginione dziecko, zanim wydarzy się coś nieodwracalnego.

Obejrzyj film „Zagubieni” Zaginiona 2018Roku.online za darmo! Policjantka, której przyjaciółka z dzieciństwa wiele lat temu zaginęła w Patagonii, na nowo rozpoczyna poszukiwania. Wkrótce jej życiu zaczyna grozić niebezpieczeństwo. Tytul: Αγνοούμενη, สาบสูญ Gdzie obejrzeć cały film Zaginiona 2018Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!

Oglądać "Zaginiona (2018),Online za darmo"

Wersja >SUBBED
Zaginiona  (2018),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!