Peaky Blinders  (2013)
United Kingdom, , 58 /minut.

Peaky Blinders (2013)

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
8.551
Ranking IMDB
Peaky Blinders  (2013)

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Peaky Blinders (2013)"

Peaky Blinders 2013-Roku zadarmo! Informacje o Peaky Blinders
Peaky Blinders to brytyjski serial telewizyjny o przestępczym gangu braci Shelby. Twórca opowieści, Stephen Knight, oparł ją na prawdziwych wydarzeniach – taki gang naprawdę działał w Wielkiej Brytanii na początku XX wieku.

Składa się z 5 sezonów, piąty jest ostatnim, każdy ma 6 odcinków. W każdym sezonie widzowi proponuje się logicznie zakończony etap w historii Peaky Blinders. Opowieść jest dynamiczna, stylowa, co przyciąga widzów. Serial stał się jednym z liderów pod względem liczby wyświetleń i ocen w kraju. Wszystkie rekordy zostały pobite przez pierwszy odcinek sezonu 4.

Intrygować
Historia zaczyna się w 1919 roku, kiedy bracia Shelby wrócili na wojnę - zaczynają rozwijać swój biznes. Zajmują się bukmacherką. Stopniowo z nielegalnego biznesu przeradza się w legalny, grupa rozszerza swoje wpływy na duże terytorium. Ale wraz ze wzrostem sukcesu pojawili się nowi, potężniejsi wrogowie, jeśli oglądasz Peaky Blinders online bez przerwy, to w ciągu zaledwie 30 godzin opanujesz całą historię!

główne postacie
Thomas Shelby jest bohaterem serii Peaky Blinders, liderem grupy Peaky Blinders, środkowym bratem. Bracia - Finn, Artur, Jan. Uczestniczył w I wojnie światowej - w Somme i Verdun. W rodzinnym Birmingham założył grupę zajmującą się bukmacherstwem. Otrzymał medale za bohaterstwo w czasie wojny. W drugim sezonie rozszerza swój biznes na Londyn i inne regiony kraju, zaczyna zajmować się alkoholem. Z każdym sezonem firma rozwija się, ale nie bez wysiłku i umysłu Thomasa. Ożenił się z Grace, szpiegiem, którego przysłał mu inspektor, a później szef wywiadu Campbell. Thomasa grał Cillian Murphy.
Grace Burgess (Shelby) - szpieg i informator policji, wysłana przez Campbella w celu zebrania informacji o "przyłbicach", zakochała się w Thomasie, poślubiła go. Piękna Irlandka wykonała zadanie i mogła opuścić miasto, ale nie mogła zapomnieć o Tommym. Podobnie jak on, pomimo zdrady, spotkali się ponownie. Została postrzelona i zmarła w ramionach Thomasa.
Arthur Shelby to starszy brat, od dawna oficjalnie uważany za przywódcę gangu. We wszystkich sprawach to Arthur jest prawą ręką Tommy'ego. Artur jest okrutny, agresywny, przyzwyczajony do polegania na sile, a nie na umyśle, więc często ma problemy. Po wojnie stał się podatny na ataki paniki i napady agresji. Żona Linda Shelby, która mimo jego problemów troszczy się o męża.
John Shelby - brat, młodszy od Artura i Thomasa, również był na wojnie, ożenił się z Martą, po jej śmierci Esme została jego żoną. Jest członkiem gangu Peaky Blinders.
Finn jest najmłodszym z braci, nie był na wojnie, w minimalnym stopniu zajmuje się biznesem. Finn może być obecny, gdy bracia pracują, ale nie może uczestniczyć. Thomas czasami zabiera go ze sobą na przykład na wyścigi w Epsom. Bracia obawiają się, że Finn jest fizycznie słabszy od pozostałych.
Eida (Ada) Shelby, zamężna – Thorn – jedyna siostra, nie ma nic wspólnego z grupą, ale uczestniczy w legalnej części działalności „szczytów”. Wyszła za mąż bez zgody i zgody starszego brata, komunisty Freddiego Thorne'a, przez co została zmuszona tymczasowo ukryć się przed gniewem Tommy'ego i jej męża.
Elizabeth Grey (Shelby) - ciotka braci Shelby, wszyscy nazywają ją Polly, ma władzę w gangu, pełni funkcję skarbnika, księgowego w sprawach prawnych braci. W czasie wojny była liderem grupy. Ma syna Michaela, braci wychowała praktycznie dopiero wtedy, gdy umarła ich własna matka.
Dlaczego warto obejrzeć serial?
Wyjątkowa obsada
 - BBC i Stephen Knight sprowadzili świetnych aktorów. Główną rolę zagrała Cillian Murphy, ukochana Thomasa – brytyjska aktorka Annabelle Wallis, Helen McCrory jako ciocia Elizabeth „Polly”. Do drugorzędnej roli Alfiego Solomona zaprosili symbol seksu XXI wieku - Toma Hardy'ego. Lidera włoskiej grupy grał Adrien Brody. Światowe gwiazdy i mniej znani brytyjscy aktorzy stworzyli wyjątkowy koktajl.

Jakość obrazu - na naszej stronie wszystkie serie w wysokiej jakości FullHD.

Muzyka - Prawdziwe przeboje brzmią jak ścieżki dźwiękowe, więc serial zadowoli również melomanów. Główną ścieżką dźwiękową jest Nick Cave i Bad Seeds "Red Right Hand".

Styl – serial okazał się klimatyczny – twórcom udało się idealnie oddać klimat lat 20. na wszystkie możliwe sposoby – kostiumy, design, kolory i oświetlenie.

Fabuła - Dla fanów kryminałów detektywistycznych jest to doskonały wybór. Obrazowi brakuje zarówno dynamiki, jak i psychologii, i nasycenia ciekawymi zwrotami akcji. Tommy Shelby dowodzi gangiem działającym w Birmingham w 1919 roku. Szef grupy przestępczej zapłaci każdą cenę, aby wspiąć się po szczeblach kariery na sam szczyt. Gdzie obejrzeć cały flm Peaky Blinders 2013-Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!

Oglądać "Peaky Blinders (2013)" 1-6 odcinków..1-6 Sezon....(lektor)

Wersja >lektor
Peaky Blinders  (2013)
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!