Sam & Kate  2022
United States of America, 2022, 110 /minut.

Sam & Kate 2022

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
6.286
Ranking IMDB
Sam & Kate  2022

FABUŁA filmu "Sam & Kate 2022"

"Sam & Kate" to romantyczna komedia z 2022 roku, która opowiada historię dwóch osób, które po latach ponownie spotykają się i odkrywają, że wciąż żywią do siebie uczucie.

Sam (grany przez Tima Rotha) i Kate (grana przez Cate Blanchett) byli parą w młodości, ale po nieudanym związku rozstali się i poszli swoimi drogami. Po kilku dziesięciu latach przypadkiem spotykają się na lotnisku i decydują spędzić ze sobą jeden dzień, aby porozmawiać o swoich życiach i przeszłości.

W trakcie wspólnie spędzonego czasu Sam i Kate zaczynają sobie uświadamiać, że mimo upływu lat, ich uczucie wciąż nie wygasło. Wspomnienia z czasów, kiedy byli razem, wracają i oboje zdają sobie sprawę, że wciąż są dla siebie bardzo ważni.

Film porusza wiele tematów związanych z miłością i relacjami międzyludzkimi. Pokazuje jak czas i doświadczenia wpływają na nasze podejście do życia i ludzi, których kiedyś kochaliśmy. Przedstawia również trudności, jakie może napotkać para, która po latach decyduje się na powrót do siebie.

"Sam & Kate" to film pełen emocji i humoru, który wciąga widza od pierwszej minuty. Doskonale zagrane role przez Tima Rotha i Cate Blanchett sprawiają, że historia o miłości, która przetrwała upływ czasu, staje się jeszcze bardziej wzruszająca i prawdziwa.

Oglądać "Sam & Kate 2022"

Wersja >Napisy Pl
Sam & Kate  2022
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!