Zakazany owoc  (2000),Online za darmo
United States of America, , 127 /minut.

Zakazany owoc (2000),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
6.085
Ranking IMDB
Zakazany owoc  (2000),Online za darmo

FABUŁA filmu "Zakazany owoc (2000),Online za darmo"

"Keeping the Faith" to amerykańska komedia romantyczna z 2000 roku, w reżyserii i produkcji Edwarda Nortona, który również zagrał jedną z głównych ról obok Bena Stillera i Jennifier Aniston. Film opowiada historię dwóch przyjaciół z dzieciństwa, Briana i Jake'a, którzy zostają księżmi w Nowym Jorku.

Brian (Edward Norton) i Jake (Ben Stiller) są najlepszymi przyjaciółmi od czasów dzieciństwa. Wraz z Anną (Jennifier Aniston), która była także ich przyjaciółką, spędzili wiele wakacji w obozach letnich, organizując różne akcje charytatywne i biorąc udział w innych ciekawych projektach. W pewnym momencie ich drogi rozeszły się, kiedy Brian zdecydował się zostać księdzem katolickim, a Jake zajął się karierą w biznesie. Mimo to, utrzymują ze sobą kontakt.

Po kilku latach Brian zostaje przeniesiony do kościoła w swoim rodzinnym mieście, gdzie odkrywa, że Anna również mieszka w Nowym Jorku i że od kilku lat jest singielką. Wkrótce Jake, którego związek z dziewczyną właśnie się rozpadł, ponownie spotyka Briana i Annę, i pojawia się między nimi romantyczna iskra.

Jednakże, ich sytuacja komplikuje się, ponieważ Brian jest księdzem i nie może związać się z Anną, a Jake nie jest zainteresowany związkami na dłuższą metę. Film opowiada o trudnych wyborach, jakie muszą podjąć, a także o miłości i przyjaźni, która przetrwała przez wiele lat.

Jednym z najważniejszych tematów poruszanych w filmie jest kwestia wiary. Brian jest bardzo oddanym katolikiem, który wierzy w Boże miłosierdzie i chce pomagać innym. Jake z kolei jest sceptyczny wobec religii i skupia się na karierze w biznesie. Film pokazuje, jak dwóch ludzi o odmiennych światopoglądach potrafią zachować przyjaźń, mimo że ich drogi rozeszły się na wiele lat.

Innym ważnym tematem filmu jest miłość. Brian zakochał się w Anną już jako dziecko, ale zawsze trzymał swoje uczucia dla siebie z powodu swojego wyboru życiowego. Jake natomiast jest gotowy na miłość, ale nie chce związać się na dłużej z jedną kobietą. Ostatecznie, ich miłość do siebie nawzajem i do Ann zmusza ich do dokonania trudnych wyborów.

W "Keeping the Faith" pojawiają się także elementy komedii romantycznej, co dodaje filmowi lekkości i humoru. Wiele scen jest zabawnych

Oglądać "Zakazany owoc (2000),Online za darmo"

Wersja >Lektor
Zakazany owoc  (2000),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!