Class of '07 (2023),Online za darmo
Australia, , 35 /minut.

Class of '07 (2023),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
7.5
Ranking IMDB
Class of '07 (2023),Online za darmo
 • Światowa premiera
  2023
 • Język oryginału
  Class of '07
 • Studio:
  Matchbox Pictures
 • Gatunek:

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Class of '07 (2023),Online za darmo"

Serial "Absolwentki" (ang. "Class of '07") to produkcja telewizyjna, która zadebiutowała w 2023 roku. Opowiada ona historię grupy pięciu kobiet, które w 2007 roku ukończyły razem liceum, a po latach zdecydowały się spotkać i ponownie połączyć swoje życie.

Głównymi bohaterkami są Sophie, Claire, Tess, Lauren i Emily, które w latach szkolnych były ze sobą bardzo blisko, ale po ukończeniu szkoły poszły swoimi drogami i straciły kontakt. Każda z nich zaczynała swoją karierę i budowała swoje życie, ale w momencie, gdy po latach postanowiły się spotkać, okazuje się, że każda z nich zmaga się z własnymi problemami.

Sophie (grana przez Lauren Ambrose) jest ambitną prawniczką, która zawsze dążyła do osiągnięcia sukcesu w swojej pracy. Jednak po latach pracy w prestiżowej kancelarii, odkrywa, że jej szef wykorzystuje ją i innych pracowników. Zaczyna się zastanawiać, czy jej praca jest warta takiego poświęcenia.

Claire (grana przez Sarah Michelle Gellar) to była cheerleaderka, która po ukończeniu szkoły wyszła za mąż za swojego chłopaka z liceum. Ma dwójkę dzieci i prowadzi idealne życie pozornie szczęśliwej żony i matki. Jednak po spotkaniu z przyjaciółkami zaczyna zastanawiać się, czy rzeczywiście jest zadowolona z życia, które prowadzi.

Tess (grana przez Jaime King) jest projektantką mody, która w latach szkolnych marzyła o karierze w świecie haute couture. Jednak po ukończeniu szkoły zaczęła pracować dla mniej prestiżowych firm i nie mogła zrealizować swoich marzeń. Po latach postanawia zrobić wszystko, aby zrobić karierę w branży modowej.

Lauren (grana przez Odette Annable) jest nauczycielką historii, która jest w trudnym związku z mężem, który ją zdradza. Po spotkaniu z przyjaciółkami zaczyna zastanawiać się, czy jest gotowa na zmiany w swoim życiu prywatnym.

Emily (grana przez Joanna Garcia Swisher) jest dziennikarką, która pracuje w jednej z największych gazet w kraju. Jest ambitna i pracowita, ale po latach pracy w branży medialnej zaczyna tracić wiarę w wartość swojej pracy i zastanawia się, czy chce kontynuować swoją karierę.

"Absolwentki" to serial, który porusza ważne tematy, takie jak przyjaźń, miłość, praca i rodzina.

Oglądać "Class of '07 (2023),Online za darmo" 1-8 odcinków..Sezon 1....(Lektor)

Class of '07 (2023),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!