Fenómenas
Spain, 2023, 95 /minut.

Fenómenas

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
4.5
Ranking IMDB
Fenómenas
  • Światowa premiera
    2023-04-14
  • Język oryginału
    Fenómenas
  • Studio:
    Nadie es Perfecto
  • Gatunek:

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Fenómenas"

"Fenómenas" to film z 2023 roku, który opowiada historię pięciu kobiet, które spotykają się w prowadzonym przez siebie radiowęźle. Każda z nich ma swoje unikalne problemy, z którymi boryka się na co dzień. Wspólnie zaczynają prowadzić audycję, która staje się popularna w całym kraju.

Pierwszą z kobiet jest Ana, która jest osobą o silnej woli i odważną. Ma problem z alkoholizmem, który zmusił ją do porzucenia kariery w policji. Drugą jest Lorena, która jest matką samotnie wychowującą swojego syna. Ma trudności z zarabianiem na życie, ale pomimo tego zachowuje pozytywne podejście do życia.

Trzecią kobietą jest Marta, która jest nieśmiała i zamknięta w sobie. Pracuje jako nauczycielka i ma problemy z zaakceptowaniem swojego wyglądu. Czwartą jest Teresa, która ma poważny problem z samotnością, co powoduje, że jest zazdrosna o związki innych ludzi.

Ostatnią z kobiet jest Estrella, która ma trudności w utrzymaniu swojego małżeństwa. Z powodu tego problemu zaczyna zastanawiać się nad swoją orientacją seksualną.

Wszystkie pięć kobiet zaczyna działać razem, aby pomóc sobie nawzajem w rozwiązywaniu swoich problemów. Wspólnie prowadzą radiową audycję, w której poruszają różne tematy związane z życiem codziennym. Ich audycja staje się niezwykle popularna, a kobiety zaczynają otrzymywać liczne telefony od słuchaczy z prośbami o radę i wsparcie.

W filmie "Fenómenas" pojawiają się również inne postacie, które wpływają na życie pięciu kobiet. Są to między innymi: przewodniczący stowarzyszenia feministycznego, który pomaga im w zdobyciu sponsorów, oraz młody mężczyzna, który jest fanem ich audycji i zakochuje się w jednej z kobiet.

Film "Fenómenas" porusza tematy związane z kobietami, takie jak: samotność, problem z alkoholem, problemy finansowe, samorealizacja i orientacja seksualna. Pokazuje siłę kobiet, które potrafią sobie pomagać nawzajem i pokonać swoje problemy. Film ten jest inspirujący i pokazuje, że nawet największe trudności można przezwyciężyć, jeśli tylko mamy wsparcie innych ludzi i wiarę we własne siły.

Oglądać "Fenómenas"

Wersja >Lektor
Fenómenas
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!