Pokemon: The Arceus Chronicles (Movie Version) (2022)
, , 64 /minut.

Pokemon: The Arceus Chronicles (Movie Version) (2022)

Original:
 • Reżyser:
 • AKTORZY:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
7.658
Ranking IMDB
Pokemon: The Arceus Chronicles (Movie Version) (2022)
 • Światowa premiera
  2022-09-23
 • Język oryginału
  Pokemon: The Arceus Chronicles (Movie Version)
 • Gatunek:

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Pokemon: The Arceus Chronicles (Movie Version) (2022)"

Anime Pokemon: The Arceus Chronicles (Movie Version) to film animowany wyprodukowany w 2022 roku przez studio OLM, Inc. i wydany przez The Pokémon Company. Jest to jeden z filmów z serii Pokemon, która od lat cieszy się ogromną popularnością wśród fanów anime na całym świecie.

Film opowiada historię o Arceusie - legendarnym Pokemonie, który według legend stworzył świat. Wraz ze swoimi przyjaciółmi, Ashem Ketchumem, Pikachu i ich nowymi towarzyszami, Rin i Michiem, wyrusza w podróż do czasów przed powstaniem ludzi i Pokemonów, aby odkryć tajemnicę dotyczącą powstania Arceusa.

Historia rozpoczyna się w dziwnym świecie, gdzie Ash i Pikachu spotykają Rin i Michi, którzy towarzyszą im w podróży. Następnie pojawiają się dwa Pokemony - Dialga i Palkia, którzy posiadają magiczną moc zmieniania czasu i przestrzeni. Ash i jego przyjaciele dowiadują się, że Dialga i Palkia znajdują się w konflikcie, który może zagrozić całemu światu Pokemonów.

Wkrótce po tym, Ash i jego przyjaciele zostają przeniesieni do przeszłości, do czasów, kiedy Pokemony żyły w harmonii z naturą, a Arceus rządził światem. Ash i jego towarzysze dowiadują się, że Arceus został zdradzony przez swoich ludzkich przyjaciół, którzy kradli jego moc i wykorzystywali ją do własnych celów. To spowodowało gniew Arceusa i rozpoczęło się walka między Pokemonami a ludźmi.

Ash i jego przyjaciele postanawiają pomóc Arceusowi w odzyskaniu jego mocy, aby zapobiec końcu świata Pokemonów. W drodze do tego celu, muszą zmierzyć się z wieloma przeszkodami, w tym z drużyną ludzi, która chce wykorzystać moc Arceusa do własnych celów. Ash i Pikachu zyskują również nowych przyjaciół, w tym Pokemonów, którzy pomagają im w walce.

W końcowej walce, Ash i jego towarzysze stają twarzą w twarz z ludzką drużyną i ich liderem - człowiekiem, który zdradził Arceusa. Walka ta jest bardzo emocjonująca i pełna akcji, a Ash i Pikachu muszą wykazać się swoją odwagą i determinacją, aby pokonać swoich przeciwników.

W końcu, dzięki pomocy Asha i jego przyjaciół, Arceus odzyskuje swoją moc i pokój wraca do świata Pokemonów. Ash i Pikachu wracają do swojego świata, ale nie zapominają o swojej niezapomnianej przygodzie z Arceusem i przyjaciółmi.

Podsumowując, anime Pokemon

Oglądać "Pokemon: The Arceus Chronicles (Movie Version) (2022)"

Wersja >Dubbing
Pokemon: The Arceus Chronicles (Movie Version) (2022)
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!