Film Pokémon: Siła jest w nas  (2018),Online za darmo
Japan, , 100 /minut.

Film Pokémon: Siła jest w nas (2018),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
7.1
Ranking IMDB
Film Pokémon: Siła jest w nas  (2018),Online za darmo

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Film Pokémon: Siła jest w nas (2018),Online za darmo"

Film "Pokémon: Siła jest w nas" to piąta produkcja kinowa oparta na popularnej serii gier i seriali o przygodach Pikachu i jego towarzyszy. Film został wydany w 2018 roku, a reżyserem był Tetsuo Yajima. W filmie zostajemy przeniesieni do miasteczka Fula City, gdzie co roku odbywa się Święto Wiatru. Tym razem jednak, na miasto zagraża tajemnicza siła, która zagraża nie tylko mieszkańcom, ale również środowisku naturalnemu. W tej sytuacji, na ratunek przybywa Ash wraz ze swoimi Pokemonami.

Głównym bohaterem filmu jest Ash Ketchum, który wraz z Pikachu, Charizardem i innymi Pokemonami przypływa do Fula City, by wziąć udział w Święcie Wiatru. Jednakże, już w drodze na miejsce, bohaterowie zostają zaatakowani przez tajemniczą siłę, która zabiera Pikachu w nieznane miejsce. Ash postanawia go odnaleźć, a wraz z nim na poszukiwania wyrusza grupka nowych przyjaciół, w której skład wchodzi m.in. Risa, nieśmiała dziewczynka, która marzy o tym, aby zostać trenerką Pokemonów, i Callahan, starszy pan, który jest miłośnikiem ptaków.

Fabuła filmu skupia się na próbie ochrony miasteczka przed tajemniczą siłą, która zagraża jego istnieniu. Ash i jego przyjaciele muszą stawić czoła nie tylko niebezpieczeństwom, jakie czyhają na nich podczas poszukiwań Pikachu, ale również wykorzystać swoje umiejętności i wiedzę, aby powstrzymać tę tajemniczą siłę przed zniszczeniem miasta.

W trakcie filmu poznajemy również wiele innych postaci, takich jak np. Largo, ekscentryczny naukowiec, który przeprowadza badania nad tajemniczym zjawiskiem, czy Harriet, matka Risy, która prowadzi sklep z herbatą. Każda z postaci ma swoją historię i swoje cele, co sprawia, że film ma bardziej złożoną fabułę, niż można by się spodziewać od typowego filmu animowanego.

Grafika filmu "Pokémon: Siła jest w nas" jest bardzo dopracowana, a efekty specjalne robią wrażenie. Wszystkie postacie, zarówno ludzie, jak i Pokemony, są bardzo szczegółowo i wiernie odwzorowane. Muzyka w filmie jest również bardzo przyjemna dla ucha, a piosenki napisane specjalnie na potrzeby filmu są bardzo wpadające w ucho.

Film "Pokémon: Siła jest w nas" to produkcja, która z pewnością przypadnie do gustu fanom serii, ale także osobom, które dopiero zaczynają

Oglądać "Film Pokémon: Siła jest w nas (2018),Online za darmo"

Wersja >Dubbing
Film Pokémon: Siła jest w nas  (2018),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!