Pimi z Krainy Tygrysów  (2022),Online za darmo
Canada, Italy, United Kingdom, Spain, , /minut.

Pimi z Krainy Tygrysów (2022),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
4.8
Ranking IMDB
Pimi z Krainy Tygrysów  (2022),Online za darmo

FABUŁA filmu "Pimi z Krainy Tygrysów (2022),Online za darmo"

Pimi z Krainy Tygrysów 2022Roku.online za darmo!Pełna przygód i emocji historia osadzona na tle wspaniałego i hipnotyzującego Nepalu.

Dwunastoletni Balmani, który uciekł ze schroniska, aby wrócić do swojego Kathmandu, wpada na drodze na grupę kłusowników i udaje mu się uratować Mukti, młode tygrysa bengalskiego. Nieprawdopodobna para wyrusza następnie w niebezpieczną i szczerą podróż do klasztoru Taktsang, znanego jako „legowisko tygrysa”, gdzie w końcu będą bezpieczni pod opieką himalajskich mnichów buddyjskich. Na ich trop, oprócz kłusowników i niejednoznacznych postaci, wychodzi zaniepokojona jego zniknięciem dyrektorka placówki, w której przebywało dziecko, Hannah (Claudia Gerini).

Miłość i braterstwo, ale także zdrada i rozczarowanie przeplatają się w tej wielkiej Odysei małej firmy.
Ciekawy

Scenariusz napisał sam reżyser, zaczynając od adaptacji starej legendy o Guru Rimpocze, świętym dla buddystów, który w IX wieku przeleciał z Tybetu do Bhutanu na grzbiecie tygrysa, by założyć klasztor wspomniany w kinematografia. Następnie odbył kilka podróży do Nepalu, zniszczonego przez trzęsienie ziemi w 2015 roku, podczas których Kvilichi był w stanie udokumentować i pogłębić wiele elementów, które stały się głównymi elementami jego malarstwa.

Zgodnie z celami programu WWF Save the Tigers Now, film opowiada historię majestatycznych zwierząt (których na wolności żyje tylko 3900) i czyni to w nadziei na podniesienie świadomości społecznej, zwłaszcza – co najważniejsze – wśród najmniejszych. Chociaż być może „bardzo młodzi” mogliby być idealną publicznością dla historii, która łączy „emocje dzieciństwa i dorastania” oraz tematy „ochrony i wymierania dzikiej przyrody”.

Cele bez wątpienia zostały osiągnięte. Oczywiście istnieją również pewne wątpliwe punkty, jeśli chodzi o oglądanie przez dzieci. Niektóre zwroty akcji i charakterystyki – zarówno złoczyńców, jak i głównych bohaterów – są trochę „zbyt” „dla dzieci”.

Nie sposób nie wspomnieć o wspaniałych miejscach wybranych przez Kvilichi, to nie przypadek, że producent i reżyser stworzył ponad 100 filmów dokumentalnych dla sieci telewizyjnych na całym świecie, w tym National Geographic i Discovery Channel.

Film Mój tygrys (2022) można obejrzeć online za darmo na naszej stronie o każdej porze dnia! Pewnej nocy osierocony Balmani ratuje małego tygryska przed bezlitosnymi kłusownikami. Udaje im się uciec i wyruszają w długą i niebezpieczną podróż do odległego sanktuarium, gdzie, jak wierzy Balmani, będą bezpieczni. Tytul: Ta'igara: An Adventure in the Himalayas, Die Legende vom Tigernest, Tīģerēna ceļš Himalajos Gdzie obejrzeć cały film Pimi z Krainy Tygrysów 2022Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!

Oglądać "Pimi z Krainy Tygrysów (2022),Online za darmo"

Wersja >Dubbing
Pimi z Krainy Tygrysów  (2022),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!