American Carnage  (2022)
United States of America, , 98 /minut.

American Carnage (2022)

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
5.667
Ranking IMDB
American Carnage  (2022)

FABUŁA filmu "American Carnage (2022)"

American Carnage Z lektorem pl polskim (2022)Roku Film opowiada o zarządzeniu gubernatora, który chce, by dzieci nielegalnych imigrantów zostały aresztowane. Młodzi mogą poprawić swoją sytuację, opiekując się osobami starszymi w ramach wolontariatu. Decydując się na to, nastoletni bohaterowie odkrywają jednak, że gubernator i nadzorca specjalnego ośrodka przygotowali straszliwy spisek. Film zapowiadany jest jako krwawe połączenie horroru i czarnej komedii. American Massacre to czarna komedia skierowana do nastolatków, która satyruje wiele klisz gatunku i aktualnych trendów, próbując jednocześnie satyrować niektóre procesy zachodzące w społeczeństwie amerykańskim.

Ta historia zaczyna się od tego, że gubernator jednego ze stanów postanawia zmienić politykę imigracyjną. Wydaje osobisty nakaz aresztowania nieudokumentowanych dzieci imigrantów. To właśnie ta okoliczność łączy głównych bohaterów filmu „American Massacre”.

Kiedy kilku młodych ludzi zostaje zatrzymanych z powodu ich statusu w kraju, każdy otrzymuje serię oskarżeń przeciwko niemu. Ale na szczęście udaje im się znaleźć szansę na wolność. Dzieje się tak w momencie, gdy dowiadują się, że wymiar sprawiedliwości ma teraz nowy program socjalny, który pozwala pomagać osobom starszym. Jeśli młodzi ludzie się na to zgodzą, wszystkie zarzuty wobec nich zostaną wycofane.

Wkrótce młodzi ludzie niosą pomoc osobom starszym. Ale dość szybko udaje im się dowiedzieć, że gubernator i nadzorca instytucji wymyślili przerażający spisek, który naraża ich na śmiertelne niebezpieczeństwo.
Zobacz więcej Tytul: Американская резня Na stronie (kinomc) można obejrzec wszystkie filmy i seriale za free!

Oglądać "American Carnage (2022)"

American Carnage  (2022)
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!