• Światowa premiera
    2022-11-09
  • Język oryginału
    Black Panther: Wakanda Forever
  • Studio:
    Marvel Studios
  • Gatunek:

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu (2022)"

Amerykański film akcji o superbohaterach jest kontynuacją filmów osadzonych w uniwersum Marvel Studios. Mówimy o pierwszym filmie Czarna Pantera i ostatnim filmie Avengers. Jest to również ostatni film, który zakończył czwartą fazę Kinowego Uniwersum Marvela, która ma przejść poważne zmiany.

Fani pierwszej części Czarnej Pantery ucieszą się z powrotu swoich ulubionych postaci. W kontynuacji serii fantasy pojawią się agent CIA Everett Ross, królowa Ramonda, M'Baku, Okoye, Nakia, Shuri i pomniejsze postacie, takie jak wojownicy z Wakandy. Spośród nowicjuszy do projektu należy wyróżnić Namorę, której kuzynem był talokanski władca, zakochany w wojowniczce Ayo Anek, członkini Dora Milaje (specjalny zakon Wakandan) oraz wojownik Attumu z Talokanu.
Król T'Challa nie żyje. Mieszkańcy Wakandy pogrążyli się w żałobie. Mocarstwa światowe zamierzają zaatakować ten kraj. Aby ją chronić, Dora Milaja, Okoye, M'Baku, Shuri i królowa Ramonda, która zaczęła rządzić w Wakandzie, musiała się zjednoczyć. M'Baku później pretendował do tronu tego kraju.

Namora ma trudne relacje z Wakandańczykami. Nie zaakceptowała decyzji podjętej przez króla T'Challę pod koniec pierwszego filmu o Czarnej Panterze. Kiedy prawda została ujawniona i znana całemu światu, mieszkańcy Talakanu znaleźli się w poważnym niebezpieczeństwie i musieli pomyśleć o swojej ochronie.

Wakanda i Talakan wywołali konflikt zbrojny za sprawą działań Riri Williams – głównego antagonisty drugiej części „Czarnej Pantery”. Ten przestępca ma magiczną pelerynę zwaną Kapturem. Szukała vibranium w wodach oceanu. Nie podobało się to Atlantydom, których granice mogły zostać naruszone. W konflikt zaangażowały się wojska amerykańskie.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu 2022-Roku zadarmo Królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M'Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) i Dora Milaje, walczą, aby chronić swój naród przed interwencją światowych potęg po śmierci króla T'Challa. Gdy Wakandczycy starają się zaakceptowany kolejny rozdział ich historii, bohaterowie muszą połączyć siły z pomocą Nakii (Lupita Nyong’o) oraz Everetta Rossa (Martin Freeman) i wytyczyć nową ścieżkę dla królestwa Wakandy. Tytul: Pantera Negra 2, Black Panther 2, 블랙 팬서 2, Black Panther II, Marvel Studios' Black Panther: Wakanda Forever, Black Panther: Wakanda Forever de Marvel Studios, Pantera Negra: Wakanda para siempre, Melnā Pantera: Vakanda mūžam, 黑豹2:瓦干達萬歲, Черната пантера - Уаканда завинаги, Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu, Чёрная пантера: Ваканда навеки, 黑豹2:瓦坎达万岁, Pantera Negra: Wakanda para Sempre Gdzie obejrzeć cały flm Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu 2022-Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!

Oglądać "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu (2022)"

Wersja >Dubbing_Kino
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu  (2022)
3 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!