Powodzenia, Leo Grande  (2022)
United Kingdom, , 97 /minut.

Powodzenia, Leo Grande (2022)

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
7
Ranking IMDB
Powodzenia, Leo Grande  (2022)

FABUŁA filmu "Powodzenia, Leo Grande (2022)"

Ta przezabawna komedia opowiada historię kobiety w podeszłym wieku Nancy Stokes (Emma Thompson). W przeszłości była nauczycielką w szkole, więc musiała zachowywać się przyzwoicie, ale teraz jest na emeryturze i chce się oderwać od pełnego programu. Zwłaszcza, że Nancy niedawno owdowiała, więc czuje się pozbawiona męskiej uwagi. Nancy opracowuje plan, jak ponownie zamanifestować swoją seksualność pomimo starzejącego się ciała. Nancy decyduje się spędzić noc w hotelu z najlepszą londyńską eskortą, mając nadzieję, że ponownie da jej coś, czego nie doświadczyła od dawna po śmierci swojego wiernego.

Z drugiej strony kobieta w wieku jest trochę zawstydzona takimi szalonymi pomysłami. Ale w końcu główna bohaterka decyduje się na ten krok, a ona jest nawet gotowa wydać większość swoich oszczędności na to przedsięwzięcie. Szukając romansu i cielesnej przyjemności, Nancy zatrudnia przystojnego młodego prostytutkę o imieniu Leo Grande (Daryl McCormack). Ale kiedy ten mężczyzna przychodzi do jej pokoju, Nancy zdaje sobie sprawę, że jest nie tylko fizycznie nieskazitelnie złożony, ale także wykształcony, inteligentny, z dobrym poczuciem humoru i niezrównaną inteligencją. Co więcej, Nancy wydaje się, że Leo wykonuje taką pracę nie dlatego, że desperacko potrzebuje pieniędzy, ale dlatego, że lubi dawać kobietom radość i uszczęśliwiać je.

Mając nadzieję na spędzenie jednej nocy z Leo, Nancy zdaje sobie sprawę, że czuje teraz coś innego, ponieważ szczerze ją pociąga. Leo jest, według starzejącej się skromnej kobiety, jedną z najpiękniejszych osób, jakie kiedykolwiek widziała. Co więcej, traktuje swój zawód z takim samym zapałem, jak swoje klientki. Do tego wszystkiego Leo prowadzi podcast Wellness o tym, jak cieszyć się życiem i być doskonałym estetycznie i fizycznie.

Oglądać "Powodzenia, Leo Grande (2022)"

Wersja >Lektor
Powodzenia, Leo Grande  (2022)
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!