FABUŁA filmu "Babcia (2022) z lektorem pl"

Babcia Z lektorem pl polskim (2022)Roku Główną bohaterką filmu „Babcia” okazuje się młoda dziewczyna o imieniu Susana. Kiedyś mieszkała w Madrycie, ale potem postanowiła zmienić swoje życie. Przeniesiona do Paryża, udało jej się osiągnąć to, czego pragnęła, została profesjonalną modelką. I tu czuje się komfortowo. Jednak wypadek zmienia jej życie. Ale Susana nawet nie wyobraża sobie, że zmieni ją raz na zawsze.
Suzanne musi wrócić do Madrytu, ponieważ jej babcia niedawno doznała udaru mózgu. A teraz potrzebuje opieki. Czując zobowiązanie wobec rodziny, Susana nie chce zostawiać swojego krewnego samego.
W przeszłości, kiedy zmarli rodzice Susany, to jej babcia zabrała ją, by ją wychować. Opiekowała się nią i pomagała jej. Wspierała ją we wszystkich jej przedsięwzięciach. Dała jej bilet do życia. I dlatego bohaterka filmu „Babcia” czuje się odpowiedzialna. Susana jest pewna, że ​​powinna być z nią tu i teraz. I zrobi wszystko, żeby jej pomóc. To przynajmniej Susana może dla niej zrobić. Modelka musi wrócić do rodzinnego Madrytu, ponieważ babcia która ją wychowała dostała udaru. Kilka dni z rodziną zmienia się w koszmar. Tytul: The Grandmother Na stronie (kinomc) można obejrzec wszystkie filmy i seriale za free!

Oglądać "Babcia (2022) z lektorem pl"

0 1
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!