• Światowa premiera
    1980-01-31
  • Język oryginału
    The Final Countdown
  • Studio:
    Bryna Productions
  • Gatunek:

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Końcowe odliczanie (1980),Online za darmo"

"Koncowe odliczanie" to film wojenny z 1980 roku, opowiadający historię eskalacji napięcia między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim, która prowadzi do zagrożenia globalnej wojny nuklearnej. Film skupia się na działaniach załogi amerykańskiego okrętu podwodnego USS Montana, która otrzymuje rozkaz odpalenia swoich pocisków nuklearnych na Związek Radziecki w przypadku wykrycia ataku.

Głównymi bohaterami filmu są kapitan okrętu Frank Ramsey (Gene Hackman) oraz jego zastępca Ron Hunter (Denzel Washington). Ramsey jest doświadczonym dowódcą, dla którego najważniejsze jest wykonanie rozkazu, natomiast Hunter to młody oficer, który stara się zachować zdrowy rozsądek i uniknąć konfrontacji z Rosjanami.

Sytuacja na pokładzie okrętu staje się coraz bardziej napięta, gdy okazuje się, że jeden z pocisków został uszkodzony i może eksplodować w każdej chwili, powodując katastrofę nuklearną. Dodatkowo, okręt zostaje zlokalizowany przez rosyjski okręt podwodny, co zwiększa ryzyko ataku.

Film przedstawia dramatyczną sytuację na pokładzie okrętu oraz konflikt między dwoma bohaterami, którzy reprezentują różne podejścia do rozwiązania kryzysu. "Koncowe odliczanie" to trzymający w napięciu thriller, który porusza ważne tematy związane z wyścigiem zbrojeń i globalnym zagrożeniem wojną nuklearną.

Oglądać "Końcowe odliczanie (1980),Online za darmo"

Wersja >Lektor
Końcowe odliczanie  (1980),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!