Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Plane (2023),Online za darmo"

Brody Torrance jest doświadczonym pilotem przygotowującym się do kolejnego cywilnego lotu. Co prawda tym razem na pokładzie znajduje się nie do końca zwykły pasażer – oskarżony o zamordowanie Louisa Gaspare’a, który lata pod ochroną agentów FBI. Lot przebiega normalnie, bez żadnych utrudnień, aż samolot znajdzie się w strefie najsilniejszego sztormu. Na pokładzie zaczyna się panika, pasażerowie są pewni, że katastrofy nie da się uniknąć. Jednak kapitanowi Torrance udaje się bezpiecznie wylądować samolotem bez utraty życia. Wszystkim wydaje się, że można odetchnąć, bo leżą na ziemi, cali i zdrowi. Wkrótce jednak okazuje się, że jest za wcześnie na radość. Ci, którzy przeżyli, trafiają na małą filipińską wyspę Jolo, która znajduje się pod kontrolą uzbrojonych rebeliantów. Załoga rozumie, że akcja ich ratowania już się rozpoczęła i wszyscy muszą wytrzymać do przybycia ratowników.

Teraz ich życie zależy od woli brutalnych bandytów. Zdając sobie sprawę, że jest odpowiedzialny za życie swoich pasażerów, kapitan Torrance postanawia działać. Jednak nie może tego zrobić sam. Jedyną osobą, która może mu pomóc w tej sytuacji jest Louis Gaspare. Kapitan i przestępca łączą siły, by uratować pasażerów z niewoli i przetrwać na niegościnnej wyspie.

Plane 2023Roku.online za darmo! Po heroicznej pracy polegającej na pomyślnym wylądowaniu uszkodzonym przez burzę samolotem w strefie działań wojennych, Brodie Torrance zostaje uwikłany w plany wielu bojówek, które planują wziąć samolot i jego pasażerów jako zakładników. Tytul: ดิ่งน่านฟ้าเดือดเกาะนรก, Avārijas nosēšanās, Mayday, El piloto, 絕地迫降 Gdzie obejrzeć cały film Plane 2023Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!

Oglądać "Plane (2023),Online za darmo"

Wersja >Lektor Player
Plane  (2023),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!