MK Ultra  2022
United States of America, 2022, 97 /minut.

MK Ultra 2022

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
6.4
Ranking IMDB
MK Ultra  2022
  • Światowa premiera
    2022-10-07
  • Język oryginału
    MK Ultra
  • Gatunek:

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "MK Ultra 2022"

MK Ultra 2022 Akcja rozgrywa się podczas prawdziwych i nieuczciwych eksperymentów z narkotykami MK ULTRA we wczesnych latach 60. XX wieku, śledzi podróż Forda Straussa, błyskotliwego psychiatry, którego moralne i naukowe granice są przesuwane do granic możliwości, gdy zostaje zwerbowany do prowadzenia pewnej części program w wiejskim szpitalu psychiatrycznym w stanie Missisipi. "MK Ultra" to psychologiczny thriller z 2022 roku, który przenosi widzów w głąb zimnej wojny i tajemniczych eksperymentów CIA. Reżyserem filmu jest John Smith, a w rolach głównych występują Michael Johnson jako agent CIA oraz Emily Thompson jako tajemnicza kobieta uwikłana w intrygi rządu.

Akcja filmu rozgrywa się w latach 60. XX wieku, w szczytowym okresie zimnej wojny między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim. Michael Johnson wciela się w postać agenta CIA, Davida Wilsona, którego życie zostaje całkowicie wywrócone do góry nogami, gdy odkrywa istnienie tajnego programu o kryptonimie MK Ultra.

MK Ultra to projekt agencji CIA mający na celu kontrolę umysłów ludzi poprzez różnego rodzaju eksperymenty i manipulacje psychiczne. Głównym narzędziem programu są substancje chemiczne, takie jak LSD, które mają wpływ na psychikę i zachowanie badanych osób.

David Wilson postanawia zbadać tę sprawę głębiej i dotrzeć do prawdy. W trakcie swoich dochodzeń spotyka Emily Thompson, tajemniczą kobietę, która również jest uwikłana w intrygi rządu. Razem próbują odkryć, jak daleko sięga działalność programu MK Ultra i jakie są jego prawdziwe cele.

W miarę jak David i Emily odkrywają coraz to nowsze dowody na istnienie programu, stają w obliczu coraz większego zagrożenia. Okazuje się, że niektóre osoby zaangażowane w MK Ultra są gotowe zrobić wszystko, aby utrzymać tajemnicę i ochronić swoje interesy. Para musi działać szybko, aby przekazać informacje światu, zanim zostaną zlikwidowani.

"MK Ultra" to film pełen zwrotów akcji, intryg i zagadek, który prowadzi widza przez mroczne i niebezpieczne zakamarki tajnej działalności CIA. Przeplatając elementy sensacyjne, thrillerowe i science fiction, twórcy oddają hołd tym, którzy przyczynili się do odkrycia i ujawnienia prawdy o programie MK Ultra.

Film zadaje pytania o granice etyki w działaniach rządowych, kontrolę nad jednostkami i manipulację umysłami. Przenosi nas w czas pełen napięcia i paranoi, gdzie każdy może być potencjalnym pionkiem w grze władzy.

"MK Ultra" to mocno angażujący film, który zmusza widza do zadawania pytań i refleksji na temat etyki i moralności w sferze rządowej. W

Oglądać "MK Ultra 2022"

Wersja >Lektor
MK Ultra  2022
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!