Z kim się zadajesz  (2023),Online za darmo
United States of America, , 43 /minut.

Z kim się zadajesz (2023),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
+1
1 głos
7.909
Ranking IMDB
Z kim się zadajesz  (2023),Online za darmo

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Z kim się zadajesz (2023),Online za darmo"

Serial "Z kim się zadajesz" ("The Company You Keep") to amerykańska produkcja telewizyjna z 2023 roku, która składa się z ośmiu odcinków. Serial ten opowiada historię grupy młodych ludzi, którzy spotykają się w trudnych dla siebie okolicznościach i próbują razem zmienić swoje życie.

Akcja serialu toczy się w fikcyjnym miasteczku w stanie Maine, gdzie mieszka grupa młodych ludzi, którzy mają problemy z przystosowaniem się do życia po traumatycznych przeżyciach. Głównymi bohaterami są Emma, Riley i Dylan, którzy próbują znaleźć swoje miejsce w świecie, ale napotykają na wiele trudności.

Emma jest ambitną studentką medycyny, która walczy z problemami emocjonalnymi po tym, jak jej matka zmarła na raka. Riley to były żołnierz, który po powrocie z wojny ma problemy z uzależnieniem od alkoholu. Dylan natomiast jest młodym artystą, który walczy z depresją po rozstaniu z dziewczyną.

W pierwszym odcinku serialu poznajemy bohaterów i ich problemy. Emma, Riley i Dylan spotykają się przypadkiem na imprezie i szybko zaczynają się zaprzyjaźniać. W kolejnych odcinkach widzimy, jak bohaterowie pomagają sobie nawzajem w trudnych sytuacjach i stawiają czoła swoim problemom.

W trakcie serialu pojawiają się różne wątki fabularne. Emma angażuje się w działalność charytatywną, organizując zbiórkę pieniędzy na walkę z chorobami nowotworowymi. Riley próbuje poradzić sobie z uzależnieniem, udzielając się w grupie wsparcia dla weteranów wojennych. Dylan zaś stara się odnaleźć w swojej sztuce, a jednocześnie znaleźć nową miłość.

Serial "Z kim się zadajesz" to nie tylko opowieść o trudach młodych ludzi, ale także o sile przyjaźni i wzajemnego wsparcia. Bohaterowie uczą się, że w trudnych sytuacjach warto mieć przy sobie ludzi, którzy nas kochają i chcą nam pomóc.

Oprócz wątków osobistych, serial porusza także kwestie społeczne. Bohaterowie angażują się w walkę z rasizmem i nierównością społeczną, organizując protesty i manifestacje. W tle akcji pojawia się także wątek kryminalny, związany z przestępstwem popełnionym przez jednego z bohaterów w przeszłości.

W rolach głównych w serialu występują młodzi i utalentowani aktorzy, którzy świetnie oddają emocje i proble

Oglądać "Z kim się zadajesz (2023),Online za darmo" 1-1 odcinków..Sezon 1....(Lektor)

Z kim się zadajesz  (2023),Online za darmo
1 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!