The Company You Keep  (2023),Online za darmo
United States of America, , 43 /minut.

The Company You Keep (2023),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
8
Ranking IMDB
The Company You Keep  (2023),Online za darmo

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "The Company You Keep (2023),Online za darmo"

The Company You Keep 2023Roku.online za darmo! Gdzie obejrzeć cały film The Company You Keep 2023Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!Akcja Your Company, osadzona w Greater District of Columbia, podąża za przestępcą i agentem CIA, których łączy nie tylko więź emocjonalna i fizyczna, ale także cele zawodowe.

Trzydziestokilkuletni Charlie Nicoletti jest właścicielem i prowadzi wraz z rodziną bar w Baltimore. Ale to nie jest ich jedyna działalność. Zgrana grupa przestępców pracuje razem, a kradzież nigdy nie wyglądała tak zabawnie.

Rodzina zuchwałej i ostrożnej agentki CIA, Emmy Hill, nie wie nic na temat swojej prawdziwej pracy. Jest córką byłego senatora i siostrą charyzmatycznego brata ubiegającego się o ten sam urząd co jego ojciec.

Nagłe zerwanie sprowadza Charliego i Emmę do hotelowego baru, a naładowana energia między nimi rozpoczyna dzień pełen pasji. Bohaterowie Twojej firmy są natychmiast oczarowani i w trakcie swojego romansu ujawniają kilka prawd… otoczonych serią kłamstw. Jednak ich związek jest prawdziwy. Postanawiają spotykać się dalej, choć nieświadomi, że ich życie osobiste i zawodowe wkrótce się zderzą. Obie działają na orbicie wokół Daphne Finch, która pracuje dla międzynarodowego handlarza ludźmi. I zrobi wszystko, by się wykazać.

Oglądać "The Company You Keep (2023),Online za darmo" 1-3 odcinków..Sezon 1....(SUBBED)

The Company You Keep  (2023),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!