Onii-chan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!! (2011) ,Online za darmo
Japan, , 25 /minut.

Onii-chan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!! (2011) ,Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
5.8
Ranking IMDB
Onii-chan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!! (2011) ,Online za darmo
  • Światowa premiera
    2011
  • Język oryginału
    お兄ちゃんのことなんかぜんぜん好きじゃないんだからねっ!!
  • Studio:
    ZEXCS
  • Gatunek:

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Onii-chan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!! (2011) ,Online za darmo"

Onii-chan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!!, znany również jako "I Don't Like You at All, Big Brother!" to japońska manga autorstwa Kouichi Kusano, która została zadaptowana na anime w 2011 roku.

Akcja anime toczy się wokół Yuki Kusakabe, licealistki, która jest zazdrosna o zbyt duże zainteresowanie swojego starszego brata, Yuzuye, ze strony innych dziewcząt. Yuzuya jest nie tylko przystojnym chłopakiem, ale także popularnym nauczycielem matematyki w szkole, co przyciąga uwagę wielu uczennic. Yuki uważa, że jej brat jest zbyt egocentryczny i samolubny, a jego zainteresowanie nią wynika tylko z poczucia obowiązku jako starszy brat.

Jednak, gdy pewnego dnia Yuzuya wyznaje swoje uczucia do Yuki, ta zostaje zszokowana i przerażona. Uważa, że jego uczucia są niewłaściwe i nieodpowiednie dla rodzeństwa. Yuzuya próbuje przekonać ją, że to, co czuje, jest prawdziwe i że chce z nią być razem, ale Yuki nie jest w stanie zaakceptować jego miłości.

Historia ta skupia się na relacji między rodzeństwem, ale także na problemach emocjonalnych, z którymi Yuki musi się zmierzyć, próbując zrozumieć swoje uczucia wobec brata i poradzić sobie z zazdrością, jaką odczuwa wobec innych dziewcząt. Przez całą serię Yuki jest narażona na różne sytuacje, które wymagają od niej podjęcia decyzji, czy dać szansę Yuzuyi i spróbować związać się z nim, czy też trzymać dystans i zachować swoje poczucie moralności.

Jednym z ciekawszych aspektów tej serii jest to, że przedstawia ona problem tabu w japońskiej kulturze - relacje między rodzeństwem są tam uważane za niedopuszczalne i często są przedmiotem tabu. W tym kontekście, anime to prowokuje do refleksji nad granicami między moralnością a uczuciami, a także zmusza widza do zastanowienia się nad własnymi przekonaniami i wartościami.

Pomimo kontrowersyjnej tematyki, Onii-chan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!! to ciepła i wzruszająca historia o miłości i rodzinie, która porusza serca wielu fanów anime. Przyjemne postacie, humor i romantyzm czynią tę serię warta obejrzenia.

Oglądać "Onii-chan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!! (2011) ,Online za darmo" 1-13 odcinków..Sezon 1....(SUBBED)

Onii-chan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!! (2011) ,Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!