To Each, Her Own  (2018),Online za darmo
France, , 95 /minut.

To Each, Her Own (2018),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
5.1
Ranking IMDB
To Each, Her Own  (2018),Online za darmo

FABUŁA filmu "To Each, Her Own (2018),Online za darmo"

"To Each, Her Own" to francuska komedia romantyczna z 2018 roku, której reżyserem i scenarzystą jest Myriam Aziza. Film opowiada historię Simone, młodej kobiety z Paryża, która jest zdezorientowana w sprawie swojej seksualności. Simone jest związana z mężczyzną, ale czuje się również pociągana do kobiet.

Główna bohaterka stara się ukryć swoje uczucia przed rodziną, szczególnie przed ojcem, który jest konserwatywnym Żydem i nie akceptuje homoseksualizmu. W międzyczasie Simone poznaje Wannę, kobietę z Niemiec, która przeprowadziła się do Paryża, aby rozwijać swoją karierę zawodową. Simone i Wannę łączy romantyczna przeszłość, ponieważ kiedyś były razem, ale Wannę zawsze przerażała myśl o coming-out'cie przed rodziną i postanowiła się z Simone zerwać.

Kiedy Simone po raz kolejny zaczyna zastanawiać się nad swoją orientacją seksualną, jej brat ujawnia rodzinie, że jest gejem. Wszyscy są wstrząśnięci, ale Simone postanawia wykorzystać okazję i przyznać się przed rodziną do swojej miłości do kobiet. Ojciec jest zszokowany i obrażony, ale z czasem zaczyna akceptować orientację seksualną swojej córki.

"To Each, Her Own" to zabawna, ale jednocześnie poruszająca opowieść o miłości i akceptacji. Film porusza trudne tematy związane z coming-out'em i rodziną, ale robi to w lekki sposób, który pozwala widzom lepiej zrozumieć i zaakceptować różnorodność seksualną. Aktywnie angażuje widzów w historię i pozwala zobaczyć, jak istotne są miłość i akceptacja w życiu każdego człowieka.

Oglądać "To Each, Her Own (2018),Online za darmo"

Wersja >Lektor
To Each, Her Own  (2018),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!