• Światowa premiera
    2018-01-12
  • Język oryginału
    Proud Mary
  • Studio:
    Screen Gems
  • Gatunek:

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Proud Mary (2018),Online za darmo"

"Proud Mary" to amerykański film akcji z 2018 roku, wyreżyserowany przez Babak Najafi. Główną rolę w filmie zagrała Taraji P. Henson, znana z takich produkcji jak "Empire" czy "Hidden Figures". Film opowiada historię Mary, bezwzględnej zabójczyni, która pracuje dla jednego z najpotężniejszych bossów mafijnych w Bostonie. Pewnego dnia Mary wykonuje zadanie, które zmusza ją do podjęcia decyzji, która zmieni jej życie na zawsze.

Akcja filmu rozpoczyna się od prezentacji Mary jako bezwzględnej i skutecznej zabójczyni, która wykonuje swoje zadania z dużą precyzją i zimną krwią. Jej szef, Benny (Danny Glover), traktuje ją jak swój prywatny własność, ale Mary ma swoje własne cele i marzenia, których nie chce rezygnować. Pewnego dnia Mary wykonuje zadanie polegające na zabiciu człowieka, który jest ojcem chrzestnym lokalnej gangu. Podczas akcji Mary przypadkowo zabija również młodą dziewczynkę, co wywołuje w niej wyrzuty sumienia.

Mary postanawia opuścić swój dotychczasowy tryb życia i zacząć od nowa. Wkrótce okazuje się, że jej były szef Benny nie jest zadowolony z jej decyzji i postanawia się zemścić. Mary musi walczyć nie tylko z gangiem, ale również z własnymi wewnętrznymi demonami, aby odnaleźć swoje miejsce w nowym życiu.

"Proud Mary" to film zbudowany wokół postaci Mary, która jest bez wątpienia najważniejszym elementem tej produkcji. Taraji P. Henson wciela się w postać niezwykle silnej i niezależnej kobiety, która potrafi stanąć na wysokości zadania w każdej sytuacji. Jej charakterystyczne spojrzenie i sposób poruszania się sprawiają, że Mary staje się postacią niezwykle charakterystyczną i zapadającą w pamięć.

"Proud Mary" to film, który łączy w sobie elementy klasycznej opowieści o mafii z wątkami akcji i sensacyjnymi. Wiele scen akcji jest niezwykle widowiskowych i efektownych, a stylizacja filmu nawiązuje do klasycznych produkcji lat 70-tych. Warto jednak zauważyć, że "Proud Mary" nie skupia się tylko na strzelaninach i pościgach, ale również na emocjonalnej przemianie głównej bohaterki.

Podsumowując, "Proud Mary" to solidna produkcja akcji, która wyróżnia się przede wszystkim dzięki niezwykle charakterystycznej postaci Mary oraz ciekawym połączeniu klasycznej opowieści o m

Oglądać "Proud Mary (2018),Online za darmo"

Wersja >Lektor
Proud Mary  (2018),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!