Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody  (2022),Online za darmo
United States of America, , 144 /minut.

Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody (2022),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
7.055
Ranking IMDB
Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody  (2022),Online za darmo

FABUŁA filmu "Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody (2022),Online za darmo"

Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody to film biograficzny opowiadający o życiu i karierze jednej z największych gwiazd muzyki pop lat 80. i 90. Whitney Houston. Film został wyprodukowany przez wytwórnię TriStar Pictures, a reżyserią zajęła się Stella Meghie.

Historia Whitney Houston rozpoczyna się od momentu, gdy jako młoda dziewczyna, dorastała w Newark w stanie New Jersey. Już wtedy wokalistka zaczynała kształtować swój styl i zainteresowania muzyczne. Wraz z rodziną przenosi się do East Orange, gdzie rozwija swoją karierę, ucząc się śpiewu w kościele i występując na różnych przesłuchaniach.

W filmie poznajemy również relacje między Whitney a jej matką, słynną wokalistką Cissy Houston. Choć matka nie zawsze była zadowolona z decyzji swojej córki dotyczących kariery muzycznej, to jednak zawsze była dla niej wsparciem i mentorem.

Główną rolę w filmie zagrała Naomi Ackie, która w bardzo przekonujący sposób oddała zarówno wokalny talent Whitney, jak i jej prywatne problemy. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć kulisy nagrywania jej największych przebojów, takich jak "I Wanna Dance with Somebody", "How Will I Know", czy "Greatest Love of All".

Film przedstawia także relacje Whitney z jej rodziną, przyjaciółmi, menedżerem Clivem Davisem oraz mężem Bobbiem Brownem. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć, jak wiele Whitney poświęcała swojej karierze muzycznej, a także jak wiele próbowała zrobić dla swojego męża, który również miał problemy z uzależnieniem od narkotyków.

W Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody nie zabraknie również wątków dotyczących życia prywatnego wokalistki. Film przedstawia jej związki z różnymi mężczyznami, a także walkę z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu.

Jednym z ważniejszych momentów w filmie jest występ Whitney na Super Bowl XXV w 1991 roku, gdzie wokalistka zaśpiewała swoją słynną wersję "The Star-Spangled Banner". Widzowie będą mieli okazję zobaczyć kulisy przygotowań do tego wydarzenia oraz reakcję publiczności na występ Whitney.

Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody to film biograficzny, który pozwala lepiej poznać jedną z największych gwiazd muzyki pop. Film przedstawia jej życie i karierę w sposób szczegółowy i emocjonalny, ukazując zarówno jej sukcesy, jak i trudności. Dzięki temu widzowie będą mieli okazję lepiej zrozumie

Oglądać "Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody (2022),Online za darmo"

Wersja >Lektor Player
Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody  (2022),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!