Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Dwunastu odważnych (2018),Online za darmo"

"Dwunastu odważnych" to amerykański film z 2018 roku w reżyserii Sidneya Lumeta, będący remakiem klasycznej produkcji z 1957 roku. Akcja toczy się w jednym pokoju, gdzie dwunastu ławników ma za zadanie rozstrzygnąć o winie lub niewinności młodego chłopaka oskarżonego o morderstwo swojego ojca.

Film skupia się na postaciach ławników, którzy reprezentują różne środowiska i podejścia do życia. W trakcie długich i męczących debat, muszą dokładnie przebadać dowody i rozwikłać zagadkę związana z morderstwem. Wraz z postępem dyskusji, ławnicy zmieniają swoje opinie i przekonania, odkrywając nowe fakty i ukryte motywacje podejrzanych.

"Dwunastu odważnych" to film psychologiczny, który kładzie nacisk na emocje i relacje między postaciami. Pokazuje, jak ludzie z różnych środowisk, wykształcenia i doświadczeń mogą pracować razem i dojść do wspólnego celu, mimo różnic w podejściu. Film ukazuje również, jak ważne jest podejmowanie decyzji na podstawie faktów, a nie emocji czy uprzedzeń.

W rolach ławników występują znani aktorzy, m.in. John Cusack, Ethan Hawke, Jack Lemmon, George C. Scott i Edward James Olmos. Film zdobył wiele nagród i nominacji, w tym trzy Oscary. Jest to ponadczasowa produkcja, która wciąż zachwyca widzów swoją głębią i uniwersalnym przesłaniem.

Oglądać "Dwunastu odważnych (2018),Online za darmo"

Wersja >Lektor
Dwunastu odważnych  (2018),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!