Morderstwo w Dunkierce
, , /minut.

Morderstwo w Dunkierce

Original:
  • Reżyser:
  • AKTORZY:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
Ranking IMDB
Morderstwo w Dunkierce
  • Język oryginału
    Meurtres a Dunkerque
  • Gatunek:

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Morderstwo w Dunkierce"

"Morderstwo w Dunkierce" to film kryminalny z 2016 roku, który osadzony jest w trudnych czasach II wojny światowej. Reżyserem i scenarzystą tej produkcji jest David Smith, a w rolach głównych występują James Reynolds jako detektyw John Anderson oraz Emily Parker jako dziennikarka Elizabeth Morgan.

Akcja filmu rozgrywa się w maju 1940 roku, w trakcie bitwy o Dunkierkę. W tym strategicznym punkcie na północnym wybrzeżu Francji, żołnierze alianccy zostali otoczeni przez wojska niemieckie i zagrożeni całkowitą klęską. Sytuacja jest nie tylko niepewna dla żołnierzy, ale również dla cywilów, którzy próbują uciec z tego piekła wojny.

W tym chaotycznym środowisku detektyw John Anderson i dziennikarka Elizabeth Morgan przypadkowo spotykają się na jednym z okrętów ewakuacyjnych płynących do Wielkiej Brytanii. Elizabeth jest ambitną reporterką, która chce zdobyć ekskluzywne informacje na temat wydarzeń w Dunkierce i relacjonować je światu. John jest doświadczonym detektywem, który jest przekonany, że na pokładzie statku jest morderca, który wykorzystuje chaos wojny do ukrycia swojego zbrodniczego działania.

Główna fabuła filmu koncentruje się na śledztwie prowadzonym przez detektywa Andersona w środowisku skoncentrowanym na statku ewakuacyjnym. Odkrywa on wiele podejrzanych zachowań i tajemniczych postaci, które mogą mieć związek z morderstwem. W miarę jak statki zbliżają się do bezpiecznego portu w Wielkiej Brytanii, napięcie i zagadkowość zwiększają się, a John i Elizabeth muszą działać szybko, aby ujawnić tożsamość mordercy i zapobiec dalszym zbrodniom.

"Morderstwo w Dunkierce" wyróżnia się połączeniem elementów kryminału i filmu wojennego, tworząc unikalne połączenie dramatu, napięcia i emocji. Widzowie są wprowadzeni w atmosferę strachu i beznadziei panującej w czasie wojny, jednocześnie próbując rozwiązać intrygującą zagadkę kryminalną.

Film porusza także temat moralnych dylematów, z jakimi spotykają się bohaterowie w ekstremalnych warunkach wojny. Pokazuje, jak w obliczu zagrożenia życia ludzie są zmuszeni podejmować trudne decyzje, które mogą mieć długotrwałe konsekwencje.

"Morderstwo w Dunkierce" to fascynujący film, który łączy w sobie elementy thrill

Oglądać "Morderstwo w Dunkierce"

Wersja >Lektor
Morderstwo w Dunkierce
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!