FABUŁA filmu "After She Died (2022)"

After She Died Z lektorem pl polskim (2022)Roku Życie Anny ostatnio zmierza w złym kierunku. Często rozbija naczynia i słyszy dziwne głosy dochodzące z dachu. Czasami nawet sprawiają, że bohaterka serialu „Kobieta w domu naprzeciw dziewczyny z okna” wierzy, że jest otoczona przez potwory. Anna często spędza czas na kanapie, pijąc ulubione drinki i obserwując, co się dzieje wokół.

Pewnego ranka Anna budzi się i widzi w oknie piękną sąsiadkę. Nazywa się Neil i właśnie się tu przeprowadził. Często zabiera córkę Emmę do szkoły. Przypomina to bohaterce serialu „Kobieta w domu naprzeciw dziewczyny w oknie”, że kiedyś sama zabrała swoją córkę Elżbietę do szkoły. Ale dziewczyna zmarła kilka lat temu. A teraz Anna próbuje zapomnieć o tych wspomnieniach.

Koleżanka Carol sugeruje, by Anna ruszyła dalej i przestała cierpieć z powodu wewnętrznych udręki. Zaleca, żeby przynajmniej zaczęła się spotykać. Po długich perswazjach udaje jej się uzyskać aprobatę Anny. Jednak halucynacje nie pozwalają jej odzyskać zmysłów.

Seria kłopotów sprawia, że ​​Anna zaczyna szpiegować Neila. Nie ma pojęcia, dokąd ją to zaprowadzi. Na stronie (kinomoc) można obejrzec wszystkie filmy i seriale za free!

Oglądać "After She Died (2022)"

After She Died  (2022)
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
serena989
serena989
23 April 2023 14:22

Zapowiada się ciekawie ale potem to dno.Źle dobrane aktorki,to matka i córka a są w tym samym wieku.

Zapowiada się ciekawie ale potem to dno.Źle dobrane aktorki,to matka i córka a są w tym samym wieku.