Fireheart  (2022)
Canada, France, , 92 /minut.

Fireheart (2022)

Original:
Zerknij
Ranking:
+1
1 głos
7.5
Ranking IMDB
Fireheart  (2022)

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Fireheart (2022)"

Fireheart (2022)Roku Tytul:Główną bohaterką kreskówki „Fiery Heart” jest Georgia Nolan. Od wczesnego dzieciństwa chce angażować się w ratowanie ludzi, pracując w straży pożarnej. W swoich poszukiwaniach marzy o naśladowaniu swojego ojca, który przez całe życie pracował jako strażak.

Akcja filmu animowanego „Płonące serce” toczy się w momencie, gdy strażacy jeden po drugim znikają w mieście. Jednocześnie wszędzie wybuchają silne pożary, które doszczętnie wypalają teatry miejskie.

W tym momencie postać z kreskówek zdaje sobie sprawę, że to jest właśnie szansa, której tak bardzo potrzebowała. Nie zamierza siedzieć i patrzeć na szalejące pożary w jej rodzinnym mieście. A ponieważ straż pożarna rozpaczliwie potrzebuje nowych pracowników, zrobi wszystko, aby stać się częścią ekipy ratunkowej.

Przebrana za faceta o imieniu Joe, dołącza do grupy dzielnych strażaków-ochotników. Muszą powstrzymać podpalacza, który swoimi sztuczkami zdobywa miasto. Po drodze muszą poznać jego prawdziwe motywy.
Zobacz więcej: https://filmix.ac/multes/semejnye/157457-30s3-plamennoe-serdce-2022.html Vaillante, Ugunssirds, NIEZGASZALNI, 烈火少女, 烈火少女, Tulesüda Na stronie (kinomc) można obejrzec wszystkie filmy i seriale za free!

Oglądać "Fireheart (2022)"

Fireheart  (2022)
1 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!