Poppie Nongena  (2020),Online za darmo
South Africa, , 95 /minut.

Poppie Nongena (2020),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
8.3
Ranking IMDB
Poppie Nongena  (2020),Online za darmo

FABUŁA filmu "Poppie Nongena (2020),Online za darmo"

Wydarzenia z filmu „Poppy Nongen” rozgrywają się w Afryce Południowej w latach 70. ubiegłego wieku. W centrum opowieści znajduje się kobieta, która wraz z rodziną próbuje przetrwać okres najsilniejszych przewrotów w kraju. Kiedy Stone, jej mąż, zachoruje, traci zdolność do dalszej pracy. Ale sytuacja pogarsza się jeszcze bardziej, gdy sądy rozpoczynają sprawę przeciwko głównemu bohaterowi. Wkrótce jej stanowisko staje się nielegalne w jej własnym kraju.

Bohaterka prowadzi desperacką walkę o pozwolenie na pozostanie w domu. Wykorzystuje wszystkie dostępne jej środki, aby zostać w domu i mieć możliwość uporządkowania spraw. Ale sprzeciwia się temu system, który nie chce nic wiedzieć. Prawo nie jest po jej stronie.

Mimo wszystkich problemów bohaterka filmu „Poppy Nongena” nadal walczy o swoje spokojne rodzinne szczęście. Złapana w krzyżowy ogień choroby męża, potrzeb dzieci, opresyjnych praw i publicznego gniewu, ulega. Ale właśnie w tym momencie w kraju zaczynają się zamieszki, których celem jest wyzwolenie pozbawionych praw obywatelskich. Nagle bohaterka ponownie znajduje szansę i nadzieję na ponowne połączenie się z rodziną. Poppie Nongena 2020Roku.online za darmo! Tytul: Poppie Nongena Gdzie obejrzeć cały film Poppie Nongena 2020Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!

Oglądać "Poppie Nongena (2020),Online za darmo"

Wersja >Lektor
Poppie Nongena  (2020),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!