Na krawędzi  Entre la vie et la mort  2022
Belgium, France, Spain, 2022, 99 /minut.

Na krawędzi Entre la vie et la mort 2022

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
5.9
Ranking IMDB
Na krawędzi  Entre la vie et la mort  2022

FABUŁA filmu "Na krawędzi Entre la vie et la mort 2022"

"Entre la vie et la mort" to francuski film z 2022 roku opowiadający historię dwóch siostrzanych dusz, które po latach rozłąki ponownie spotykają się w trudnych okolicznościach. Film skupia się na relacji między dwiema bohaterkami, a także na ich próbach poradzenia sobie z przeszłością, która wciąż ich prześladuje.

Głównymi bohaterkami są Léa i Claire, które od dziecka były nierozłączne, ale po dramatycznych wydarzeniach w ich dzieciństwie, zostały rozdzielone na wiele lat. Léa dorastała w szarej rzeczywistości, zmagając się z ciężkimi problemami emocjonalnymi i trudnymi relacjami z matką. Claire z kolei prowadziła życie luksusu i sukcesów, ale nie mogła zapomnieć o swojej przeszłości.

Kiedy Léa zostaje poważnie ranna w wypadku samochodowym, Claire po latach wraca do swojego rodzinnej miasta, aby pomóc siostrze w trudnych chwilach. Wspólnie zaczynają odkrywać tajemnice z przeszłości, które wpłynęły na ich obecne życie. Razem podejmują walkę o przyszłość i próbują znaleźć sposób, aby zacząć od nowa.

Film "Entre la vie et la mort" porusza wiele tematów, takich jak rodzinne tajemnice, trauma, miłość i przyjaźń. Przepiękna francuska sceneria, doskonale zagrane role i wciągająca historia sprawiają, że ten film to idealna propozycja dla miłośników francuskich dramatów.

Oglądać "Na krawędzi Entre la vie et la mort 2022"

Wersja >Lektor
Na krawędzi  Entre la vie et la mort  2022
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!