Tinnitus  (2023),Online za darmo
Brazil, , 105 /minut.

Tinnitus (2023),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
0
Ranking IMDB
Tinnitus  (2023),Online za darmo

FABUŁA filmu "Tinnitus (2023),Online za darmo"

"Tinnitus" to przerażający thriller psychologiczny, który zostanie wydany w 2023 roku. Reżyserem jest David Lynch, a w rolach głównych występują Naomi Watts i Kyle MacLachlan.

Fabuła filmu obraca się wokół bohaterki, Emmetty (Watts), która cierpi na uciążliwe szumy uszne, zwane potocznie szumem usznym. Przypadłość ta sprawia, że Emmetta zaczyna tracić kontakt ze światem i sama siebie. Wkrótce pojawiają się wizje, które pogłębiają jej izolację.

Emmetta zaczyna szukać pomocy u specjalisty od chorób usznych, ale wkrótce zdaje sobie sprawę, że jej choroba może być tylko pretekstem dla czegoś znacznie bardziej niepokojącego. Czy to rzeczywiście choroba, która ją dręczy, czy może coś innego, co wpływa na jej psychikę?

W miarę jak akcja filmu postępuje, Emmetta staje się coraz bardziej paranoiczna, a jej szumy uszne stają się coraz bardziej głośne. Zaczyna widzieć dziwne postaci, które tylko ona sama może zobaczyć. W końcu dochodzi do punktu, w którym zaczyna się zastanawiać, czy cała rzeczywistość, którą zna, jest tylko iluzją.

"Tinnitus" to film, który wciąga widza w mroczny świat psychologicznego thrillera, pełnego zagadek i niepewności. David Lynch wykorzystuje swoje umiejętności do tworzenia niesamowitej atmosfery, a Naomi Watts i Kyle MacLachlan stworzyli świetne kreacje bohaterów, którzy ożywiają tę historię.

Warto zaznaczyć, że film "Tinnitus" nie jest dla każdego. Sceny grozy i niepokoju mogą być zbyt intensywne dla niektórych widzów. Jednak dla fanów gatunku, ten film to absolutna perełka i niezwykłe doświadczenie kinowe.

Oglądać "Tinnitus (2023),Online za darmo"

Wersja >Lektor
Tinnitus  (2023),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!