Ichiban Ushiro no Daimaou (2010),Online za darmo
Japan, , 24 /minut.

Ichiban Ushiro no Daimaou (2010),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
-1
3 głosа
7.693
Ranking IMDB
Ichiban Ushiro no Daimaou (2010),Online za darmo
 • Światowa premiera
  2010
 • Język oryginału
  いちばんうしろの大魔王
 • Studio:
  Artland
 • Gatunek:

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Ichiban Ushiro no Daimaou (2010),Online za darmo"

"Ichiban Ushiro no Daimaou" to seria anime, która opowiada historię Akuto Sai, młodego chłopaka, który marzy o zostaniu wielkim magiem. Akuto wstępuje do Akademii Magii Konstantyny, aby zdobyć umiejętności, które pozwolą mu zrealizować marzenie. Jednakże, gdy przybywa na miejsce, odkrywa, że jego przyszłość może wyglądać zupełnie inaczej, niż sobie to wyobrażał.

Wkrótce po przybyciu do szkoły, Akuto spotyka się z pewną dziewczyną o imieniu Junko Hattori, która twierdzi, że jest jasnowidzem i widzi, że w przyszłości Akuto stanie się Demon Lordem - najpotężniejszym demonem, który kiedykolwiek żył. Akuto, sceptyczny wobec takich przepowiedni, stara się zaprzeczyć temu, ale wkrótce odkrywa, że nie jest to takie proste.

Podczas swojego pobytu w szkole, Akuto nawiązuje przyjaźń z wieloma innymi uczniami, w tym z Kenazo Ryūdō, Koneko Hio i Fujiko Etō. Każdy z nich ma swoje własne cele i motywacje, ale wszyscy stają się zaangażowani w losy Akuto i jego walkę o przyszłość. W międzyczasie, szkoła jest również pełna politycznych intryg i walki o władzę, które stwarzają zagrożenie dla wszystkich uczniów.

Ichiban Ushiro no Daimaou jest seria anime pełna akcji, magii i politycznych intryg. Przez cały czas towarzyszymy Akuto i jego przyjaciołom w walce o przetrwanie, a także w próbie zrozumienia prawdy o przyszłości, która została im przepowiedziana. Seria skupia się na tematach takich jak przyjaźń, miłość i lojalność, a także na pytaniach o to, jakie konsekwencje niesie za sobą posiadanie władzy i jakie wyzwania stoją przed tymi, którzy dążą do jej zdobycia.

Oglądać "Ichiban Ushiro no Daimaou (2010),Online za darmo" 1-12 odcinków..Sezon 1....(SUBBED)

Ichiban Ushiro no Daimaou (2010),Online za darmo
1 2
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!