Great Expectations  (2023),Online za darmo
United Kingdom, United States of America, , 56 /minut.

Great Expectations (2023),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
8.75
Ranking IMDB
Great Expectations  (2023),Online za darmo

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Great Expectations (2023),Online za darmo"

"Great Expectations" to serial oparty na klasycznej powieści Charlesa Dickensa z 1861 roku, która opowiada historię życia młodego chłopaka z biednej rodziny, Pipa, który wyrasta na ambitnego mężczyznę z wyższych sfer społecznych.

Serial rozpoczyna się od sceny, w której Pip (grany przez młodego aktora, Tom Hollander) jako młody chłopiec, błąka się po cmentarzu, gdzie przypadkowo natyka się na grobowiec rodziców i rodzeństwa. Tam spotyka on nieznajomego więźnia, który prosi o jedzenie i narzędzia do ucieczki. Pip wyrabia mu klucze, ale nie udaje mu się uciec, a sam zostaje schwytany i pobity przez strażnika. Zdenerwowany i wystraszony Pip wraca do domu, gdzie mieszka z siostrą i jej mężem, człowiekiem surowym i nieprzychylnym wobec Pipa.

Jednak jego losy zmieniają się, kiedy bogaty i ekscentryczny dżentelmen, Abel Magwitch (grany przez Jamesa McAvoya), decyduje się na pomoc biednemu chłopcu i staje się jego mecenasem. Magwitch zostaje ujęty i skazany na karę śmierci, ale przed śmiercią przekazuje Pipowi swój majątek, co daje mu szansę na karierę i przepych, którego nigdy wcześniej nie znał.

Pip przenosi się do Londynu, gdzie spotyka Estellę (grana przez Anyę Taylor-Joy), piękną, ale okrutną dziewczynę, która ma wpływ na jego życie. Pip zakochuje się w Estelli i chce zdobyć jej serce, ale odkrywa, że jest ona narzędziem w rękach nieznajomego, który chce się zemścić na mężczyznach z wyższych sfer.

W międzyczasie Pip spotyka również innych interesujących ludzi, w tym młodego i ambitnego prawnika, Herberta Pocketta (grany przez Johna Boyegę), który pomaga mu w osiągnięciu swoich celów.

W miarę jak Pip staje się coraz bardziej zamożny i wpływowy, jego relacje z ludźmi z jego przeszłości zaczynają pękać. Jego przyjaźń z Joe, siostrzeńcem i jego dawnym opiekunem, rozpada się, a jego miłość do Estelli staje się toksyczna i samodestrukcyjna.

W międzyczasie Pip odkrywa tajemnicę swojego pochodzenia i dowiaduje się, że jego bogactwo jest nielegalne. Zrozpaczony, wraca do wioski, aby naprawić swoje błędy i pogodzić się z ludźmi, których zdradził.

"Great Expectations" to serial o dorastaniu, miłości, zdradzie

Oglądać "Great Expectations (2023),Online za darmo" 1-2 odcinków..Sezon 1....(SUBBED)

Great Expectations  (2023),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!