Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "15:17 do Paryża (2018),Online za darmo"

"15:17 do Paryża" to dramatyczny film z 2018 roku, wyreżyserowany przez Clinta Eastwooda. Opowiada on historię trzech przyjaciół z dzieciństwa, którzy zostają bohaterami podczas zamachu terrorystycznego w pociągu Thalys zmierzającym do Paryża.

Film skupia się na opisie życia trójki przyjaciół - Spencera Stone'a, Aleka Skarlatosa i Anthony'ego Sadlera - od ich dzieciństwa, poprzez dojrzewanie, aż po moment, gdy decydują się na podróż do Europy. W trakcie podróży pociągiem do Paryża, mężczyźni natykają się na uzbrojonego terrorystę, który chce dokonać zamachu. Dzięki odwadze i szybkiej reakcji trójki przyjaciół udaje się powstrzymać zamachowca i zapobiec tragedii.

Warto zaznaczyć, że w filmie, aby oddać autentyczność wydarzeń, w rolach głównych występują sami bohaterowie - Spencer Stone, Alek Skarlatos i Anthony Sadler. Choć nie są oni aktorami zawodowymi, to potrafią w autentyczny sposób oddać emocje i napięcie, jakie towarzyszyło im podczas ataku.

"15:17 do Paryża" to film, który pokazuje, jak niewielkie wybory mogą mieć wpływ na całe życie. Przyjaźń, determinacja i odwaga trzech młodych mężczyzn sprawiły, że udało im się zapobiec tragedii, stając się bohaterami. Film ukazuje, jak zwykli ludzie, w niezwykłych okolicznościach, potrafią zmienić bieg historii.

Oglądać "15:17 do Paryża (2018),Online za darmo"

Wersja >Lektor
15:17 do Paryża  (2018),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!