FABUŁA filmu "Wildling (2018),Online za darmo"

Wildling to amerykański film fabularny z 2018 roku w reżyserii Fritza Böhma, który przedstawia historię młodej dziewczyny, która przez całe swoje życie była uwięziona w swoim domu, oddzielona od reszty świata i musiała zmierzyć się z okrutnym losem.

Główną bohaterką jest Anna (Bel Powley), która od najmłodszych lat była zamknięta w pokoju przez swojego opiekuna, ojca (Brad Dourif), który miał ją chronić przed tajemniczą istotą zwaną Wildlingiem. Ojciec opowiadał jej, że Wildling jest straszliwą bestią, która zabija dzieci i młode kobiety.

Jednak gdy Anna zostaje uwolniona przez lokalnego szeryfa Ellena Coopersa (Liv Tyler), zaczyna odkrywać, że jej życie i to, co jej ojciec mówił o Wildlingu, było kłamstwem. Anna odkrywa, że jest w rzeczywistości młodą dziewczyną, która ma unikalne zdolności, a Wildling to istota, która została zepchnięta na margines przez ludzi i teraz próbuje przetrwać.

W miarę jak Anna uczy się o swoim nowym życiu i zdolnościach, zaczyna zdawać sobie sprawę, że nie jest już zwykłym człowiekiem, ale łączy ją coś z Wildlingiem. Tymczasem Wildling jest coraz bliżej, a Anna musi walczyć o swoje życie i odkryć swoje prawdziwe dziedzictwo, zanim będzie za późno.

Wildling to film, który łączy w sobie elementy horroru, fantasy i dramatu, a jednocześnie skupia się na relacjach między postaciami, w szczególności między Anną a jej opiekunami. Bel Powley wciela się w rolę Anny z niezwykłą wrażliwością, przynosząc postaci głębię i empatię. Liv Tyler w roli szeryfa Ellen Coopersa również prezentuje mocną grę aktorską, a Brad Dourif jako ojciec Anny wzbudza w widzu mieszane uczucia - zarówno współczucie, jak i obrzydzenie.

Reżyseria Fritza Böhma i scenariusz Eileena Torsi to udane połączenie różnych gatunków filmowych, które tworzą niezwykle oryginalną i interesującą historię. Wildling to film, który angażuje emocjonalnie i zmusza do refleksji nad tym, jak bardzo ludzie mogą boleśnie wpływać na życie innych, a jednocześnie odkrywać piękno i siłę przyjaźni i miłości.

Oglądać "Wildling (2018),Online za darmo"

Wersja >SUBBED
Wildling  (2018),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!