Meda sau Partea nu prea fericita a lucrurilor  (2017),Online za darmo
Romania, , 82 /minut.

Meda sau Partea nu prea fericita a lucrurilor (2017),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
6.8
Ranking IMDB
Meda sau Partea nu prea fericita a lucrurilor  (2017),Online za darmo

FABUŁA filmu "Meda sau Partea nu prea fericita a lucrurilor (2017),Online za darmo"

"Meda or The Not So Bright Side of Things" to pełnometrażowy film fabularny z 2017 roku, który w reżyserii i scenariuszu Aliny Manolache przedstawia historię młodej dziewczyny z Rumunii, która walczy z codziennymi problemami i przeżywa szereg dramatycznych wydarzeń.

Główna bohaterka, Meda, mieszka w małym miasteczku i marzy o lepszym życiu w stolicy, Bukareszcie. Jej życie to jednak ciągłe zmagania się z różnymi trudnościami, w tym z finansowymi, rodzinymi oraz osobistymi. Meda podejmuje pracę w barze, ale szybko zostaje zwolniona, a jej matka naciska na nią, by znalazła sobie bogatego mężczyznę.

Jednak gdy Meda zaczyna spotykać się z Andreiem, młodym i obiecującym pisarzem, jej życie nabiera nowego sensu. Para zakochuje się w sobie, ale ich szczęście zostaje zniweczone, gdy Andrei zostaje skazany za popełnienie przestępstwa.

Meda musi teraz zmierzyć się z trudną decyzją - czy zostawić Andreia i kontynuować walkę o lepsze życie, czy pozostać przy nim i zaryzykować swoją przyszłość. W międzyczasie jej matka zapada na ciężką chorobę, co dodatkowo pogarsza sytuację Medy.

Film prezentuje bardzo realistyczny obraz życia w Rumunii i problemów, z jakimi borykają się tamtejsi ludzie. Pokazuje również, że młodzi ludzie w kraju są zdeterminowani, by osiągnąć swoje cele, choć czasem muszą zmagać się z przeciwnościami losu. "Meda or The Not So Bright Side of Things" to poruszająca opowieść o miłości, poświęceniu i walce o lepsze życie.

Oglądać "Meda sau Partea nu prea fericita a lucrurilor (2017),Online za darmo"

Wersja >Lektor
Meda sau Partea nu prea fericita a lucrurilor  (2017),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!