Zwierciadło  (2018),Online za darmo
United States of America, Canada, , 103 /minut.

Zwierciadło (2018),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
4.723
Ranking IMDB
Zwierciadło  (2018),Online za darmo

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Zwierciadło (2018),Online za darmo"

Film "Zwierciadło" to poruszająca opowieść o młodej dziewczynie o imieniu Lara, która zmaga się z problemami natury psychologicznej. Główna bohaterka jest uzależniona od swojego wizerunku i walcząc z anoreksją, próbuje spełnić wymagania społeczeństwa odnośnie wyglądu.

Historia przedstawiona w filmie skupia się na Larze, która zostaje przyjęta do szpitala psychiatrycznego w celu leczenia swojej choroby. W trakcie terapii Lara poznaje innych pacjentów, z którymi zawiązuje przyjaźnie. W trudnym dla siebie okresie dziewczyna odkrywa, że wewnętrzne piękno jest ważniejsze niż to, co prezentujemy na zewnątrz.

Reżyserka filmu, Katarzyna Klimkiewicz, porusza w nim temat walki z chorobami psychicznymi oraz problemu idealizowania wyglądu ciała, który często prowadzi do poważnych zaburzeń. "Zwierciadło" ukazuje, jak trudno jest radzić sobie z chorobami psychicznymi, ale także jak ważne jest otoczenie pacjenta i wsparcie ze strony innych ludzi.

W filmie wyróżnia się przede wszystkim rola głównej aktorki, Marii Sobocińskiej, która w doskonały sposób oddaje emocje i problemy swojej postaci. Warto również zwrócić uwagę na doskonałą reżyserię, która umożliwiła pokazanie trudnych tematów w sposób subtelny, a jednocześnie przejmujący.

"Zwierciadło" to film, który warto obejrzeć nie tylko dla wspaniałej aktorskiej gry i reżyserii, ale również dla przesłania, które niesie ze sobą. Ukazuje on, jak ważne jest przyjęcie siebie takim, jakim jesteśmy i jak istotne jest zrozumienie, że piękno tkwi w nas samych, a nie w tym, co widzą inni.

Oglądać "Zwierciadło (2018),Online za darmo"

Wersja >Lektor
Zwierciadło  (2018),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!