Deserto Particular  (2021),Online za darmo
Brazil, Portugal, , 121 /minut.

Deserto Particular (2021),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
7
Ranking IMDB
Deserto Particular  (2021),Online za darmo

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Deserto Particular (2021),Online za darmo"

"Deserto Particular" to film z 2021 roku, który reżyseruje Aly Muritiba. To niezwykle piękna i poruszająca opowieść, która bada temat poszukiwania prawdziwego znaczenia życia i odkrywania samych siebie.

Fabuła skupia się na postaci Dandary, młodej kobiety, która ucieka z miasta i osiedla się na samotnej farmie w Brazylii. Żyjąc w odosobnieniu, próbuje zmienić swoje życie i odnaleźć spokój w świecie pełnym chaosu. Z każdym dniem staje się coraz bardziej związana z naturą i odkrywa piękno dzikiej przyrody. W miarę jak jej relacja z naturą staje się silniejsza, zaczyna poznawać samego siebie i zyskiwać wewnętrzną równowagę.

Jednak jej spokój zostaje naruszony, gdy do jej farmy przybywa kobieta o imieniu Livia, która ucieka przed przemocą ze strony swojego partnera. Dandara zaczyna jej pomagać, a ich przyjaźń z czasem przeradza się w coś więcej. Obie kobiety wyruszają na niebezpieczną podróż, aby znaleźć wolność i niezależność.

"Deserto Particular" to piękna wizualnie produkcja, która prezentuje dziką przyrodę Brazylii w niesamowity sposób. Krajobrazy są malownicze i przepiękne, a połączenie natury z ludzką historią tworzy niezwykłą opowieść o poszukiwaniu wolności i sensu życia. Film przekonuje nas, że czasem jedynym sposobem na znalezienie spokoju wewnętrznego jest oddalenie się od cywilizacji i połączenie z naturą.

W filmie pojawiają się również ciekawe wątki dotyczące problemów społecznych i przemocy wobec kobiet. Dandara i Livia to kobiety, które zmagają się z trudnymi sytuacjami i walczą o swoją niezależność. Historia pokazuje, jak ważne jest wsparcie i solidarność w walce z przemocą i jak cenna może być przyjaźń w tak trudnych okolicznościach.

Główne role w filmie odgrywają aktorki: Veronica Formos e Pally Siqueira, które świetnie oddają emocje swoich postaci i wnoszą w produkcję wiele naturalności. Ich kreacje są bardzo autentyczne i wiarygodne, co sprawia, że film jest jeszcze bardziej poruszający.

Podsumowując, "Deserto Particular" to film, który z pewnością warto zobaczyć. To piękna opowieść o odnalezieniu sensu życia i poszukiwaniu spokoju wewnętrznego. Produkcja bada również ważne tematy spo

Oglądać "Deserto Particular (2021),Online za darmo"

Wersja >Lektor
Deserto Particular  (2021),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!