Słodki wybór  (2018),Online za darmo
United States of America, , 92 /minut.

Słodki wybór (2018),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
6.2
Ranking IMDB
Słodki wybór  (2018),Online za darmo

FABUŁA filmu "Słodki wybór (2018),Online za darmo"

"Candy Jar" to amerykańska komedia romantyczna z 2018 roku, wyreżyserowana przez Ben Sheltona, która opowiada historię dwóch ambitnych uczennic liceum, Lorrain Davis i Bennetta Russella, którzy rywalizują ze sobą o tytuł najlepszego ucznia i miejsce na prestiżowej uczelni.

Lorraine (Sami Gayle) jest ambitną, pewną siebie uczennicą, która skupia się na swojej karierze akademickiej i marzy o zostaniu prawniczką. Bennett (Jacob Latimore) to utalentowany gracz na perkusji, który ma wielkie ambicje w dziedzinie muzyki. Obie dziewczyny rywalizują ze sobą od czasów szkoły podstawowej i zawsze próbują zdominować w klasie. Ich rywalizacja osiąga szczyt, gdy obie dostają szansę zdobyć miejsce na prestiżowej uczelni w Stanach Zjednoczonych - Harvardzie.

Aby uzyskać miejsce na Harvardzie, uczennice muszą zdobyć jak najwięcej punktów w swoich testach, ale Lorraine i Bennett spotykają na swojej drodze wiele przeszkód, takich jak rodzice, którzy nie pozwalają im na koncentrację, problemy rodzinne i codzienne trudności, jakie mają do przezwyciężenia.

Lorraine i Bennett muszą nauczyć się współpracować, aby osiągnąć swoje cele. W trakcie swojej współpracy odkrywają, że mimo różnic w ich osobowościach i pasjach mają wiele ze sobą wspólnego. Stopniowo zaczynają się lepiej rozumieć i odkrywają, że rywalizacja nie jest najważniejsza.

Główną siłą napędową filmu jest historia między Lorraine i Bennettem, którzy są zmuszeni do pogodzenia swoich różnic i zaczynają dostrzegać wartość przyjaźni i wzajemnego szacunku. Film opowiada o tym, jak rywalizacja i ambicje mogą wpłynąć na ludzi, ale również o tym, że nierzadko to współpraca i pozytywne relacje z innymi ludźmi mogą przynieść o wiele większe korzyści.

"Candy Jar" to film, który w ciepły sposób opowiada o problemach młodych ludzi i daje nadzieję, że poprzez pozytywne relacje z innymi ludźmi, można osiągnąć swoje cele. To historia o przyjaźni, odkrywaniu siebie i wyzwaniach, które niesie ze sobą dorastanie. Film ten jest doskonałym wyborem dla fanów lekkich komedii romantycznych, którzy cenią sobie pozytywny przekaz i niebanalne podejście do problemów młodzieży.

Oglądać "Słodki wybór (2018),Online za darmo"

Wersja >Lektor
Słodki wybór  (2018),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!