Outsider  (2018),Online za darmo
United States of America, , 120 /minut.

Outsider (2018),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
6.177
Ranking IMDB
Outsider  (2018),Online za darmo

FABUŁA filmu "Outsider (2018),Online za darmo"

"Outsider" to japońsko-amerykański film kryminalny z 2018 roku w reżyserii Martina Zandvlieta. Fabuła opowiada historię Nicka Lowego (Jared Leto), członka japońskiej mafii, który zostaje uwolniony z więzienia po dziesięciu latach odsiadki za zabójstwo. Powrót do wolnego świata okazuje się jednak trudny, ponieważ Nick nie jest już częścią mafijnej hierarchii, a jego byłe lojalne koleżanki i koledzy traktują go teraz jak intruza.

W trakcie swoich początkowych prób powrotu do życia poza więzieniem Nick spotyka się z Kiyoshim (Tadanobu Asano), liderem innej mafijnej grupy. Kiyoshi, fascynujący Nicka swoją postawą i kulturą, oferuje mu schronienie i pracę, ale Nick nie wie, czy może mu ufać. Sytuacja komplikuje się, gdy Nick zakochuje się w Miyu (Shioli Kutsuna), siostrze Kiyoshiego, co powoduje jeszcze większe napięcia między gangami.

Film "Outsider" jest niezwykle mroczny i brutalny, ale jednocześnie bardzo ciekawy z punktu widzenia psychologicznego. Jared Leto w roli Nicka Lowego zagrał niezwykle przekonująco i wiarygodnie, oddając charakter postaci oraz jej emocje. Tadanobu Asano jako Kiyoshi to z kolei postać pełna sprzeczności - jednocześnie brutalny i tajemniczy, ale też wyjątkowo charyzmatyczny i zainteresowany kulturą Zachodu. Shioli Kutsuna jako Miyu w roli kobiecej przeciwwagi dla dwóch męskich protagonistów, wplatającej się w intrygi gangów, również zagrała bardzo dobrze.

Fabuła filmu skupia się nie tylko na zmaganiach Nicka z przeszłością i walką o swoje miejsce w nowym świecie, ale też na napięciach między dwoma mafijnymi grupami i ich walką o wpływy. Sceny walk i morderstw są w filmie bardzo realistyczne i drastyczne, co może być dla niektórych widzów trudne do zniesienia, ale dodaje filmowi autentyczności i brutalnego klimatu.

Mimo że "Outsider" otrzymał mieszane recenzje, z pewnością jest to film warty uwagi, szczególnie dla fanów gatunku kryminalnego oraz dla tych, którzy interesują się kulturą Japonii. Film prezentuje unikalny punkt widzenia na japońską mafię oraz ukazuje zderzenie kulturowe między Wschodem i Zachodem. "Outsider" to z pewnością film dla widzów, którzy lubią mocne, brutalne historie z nieoczyw

Oglądać "Outsider (2018),Online za darmo"

Wersja >Lektor
Outsider  (2018),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!