The Gold  (2023),Online za darmo
United Kingdom, , 58 /minut.

The Gold (2023),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
6.5
Ranking IMDB
The Gold  (2023),Online za darmo

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "The Gold (2023),Online za darmo"

The Gold 2023Roku.online za darmo! Gdzie obejrzeć cały film The Gold 2023Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!Akcja serialu „Złoto” rozgrywa się w listopadzie 1983 roku. Niedaleko lotniska, zwanego Heathrow, znajduje się oddział Brink's-Mat. Znajduje się w stolicy Wielkiej Brytanii. To tutaj trafia 6 nieznanych osób, których twarze ukryte są pod maskami odsłaniającymi jedynie oczy. Są pewni swoich umiejętności i działają jasno. Z pomocą strażnika przedostają się do środka.

Rabusie z serialu „Złoto” szybkimi i ostrymi ruchami unieruchamiają pracowników, w tym służby bezpieczeństwa. Następnie otrzymują kod repozytorium. Następnie przestępcy oblewają wszystkich w budynku benzyną. Dla jeszcze większego niebezpieczeństwa jeden ze złodziei zapala papierosa, dając tym samym do zrozumienia, że ​​mogą zajść jak najdalej.

Przestępcy planują znaleźć dużo pieniędzy, zakładając, że wewnątrz budynku znajduje się duża suma. Ale treść imponuje im swoim zakresem. Po odkryciu prawie 80 skrzyń pełnych złota, diamentów i gotówki o wartości 25 milionów funtów, złodzieje zdają sobie sprawę, że trafili w dziesiątkę w wyniku serii zdarzeń. Każdy z nich ma świadomość, że jutro w mediach ta zbrodnia zostanie okrzyknięta rabunkiem stulecia.

Oglądać "The Gold (2023),Online za darmo" 1-6 odcinków..Sezon 1....(SUBBED)

The Gold  (2023),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!