Góra śmierci  (2021)
China, , 114 /minut.

Góra śmierci (2021)

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
7.575
Ranking IMDB
Góra śmierci  (2021)

FABUŁA filmu "Góra śmierci (2021)"

Góra śmierci Z lektorem pl polskim (2021)Roku Yizhou pracuje ze swoją kochanką Yajun nad niebezpiecznym projektem budowlanym. Ich wspólnym celem jest zbudowanie linii kolejowej przez chińską górę Yudan.

Yunbing, ojciec bohatera filmu „Zemsta Ziemi”, ma spore doświadczenie w kolejnictwie. Zdając sobie sprawę, że jest to szansa dla rodziny, aby zapomnieć o problemach i znaleźć coś wspólnego, chce ponownie połączyć się z synem. Yunbing próbuje zakopać siekierę, ale Yizhou nie chce iść na pojednanie.

Katastrofa ma miejsce, gdy zaczyna się nagła seria trzęsień ziemi. Prowadzą do tego, że ludzie zostają uwięzieni w podziemnej jaskini. W tym momencie ojciec i syn z filmu „Zemsta ziemi” zdają sobie sprawę, że muszą odłożyć na bok sprzeczności dla dobra innych. Stawka jest zbyt duża. Yunbin i jego syn muszą wspólnie walczyć o życie i ludzi uwięzionych w jaskini.

Tymczasem Ding Yajun, któremu bardziej zależy na dokończeniu projektu niż na bezpieczeństwie i ratowaniu życia, stara się na tym zyskać.
Zobacz więcej Ojciec i syn odkrywają, że ich regionowi zagraża seria potężnych katastrof geologicznych, w dodatku z okazji ukończenia budowy nowego tunelu przybywa do niego masa ludzi. Tytul: 无限救援, 无限深度, Infinite Depth, Feng bao, El gran sismo, El gran sismo, El gran sismo, El gran sismo, Montaña nublada, Shattered Earth Na stronie (kinomc) można obejrzec wszystkie filmy i seriale za free!

Oglądać "Góra śmierci (2021)"

Góra śmierci  (2021)
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!