Dom z papieru: Korea  (2022),Online za darmo
South Korea, , /minut.

Dom z papieru: Korea (2022),Online za darmo

Original:
Zerknij
Ranking:
0
0 głosOV
7.896
Ranking IMDB
Dom z papieru: Korea  (2022),Online za darmo

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Dom z papieru: Korea (2022),Online za darmo"

Dom z papieru: Korea 2022Roku.online za darmo! W tej koreańskiej serii rabusie wykorzystują zjednoczenie Korei Północnej i Południowej oraz utworzenie nowej waluty. Plan polega na włamaniu się do mennicy, dokonaniu napadu, upewnieniu się, że nie ma ofiar śmiertelnych i zyskaniu czasu na wydrukowanie absurdalnej sumy pieniędzy – wystarczającej, by pozwolić każdemu rabusiowi żyć życiem swoich marzeń.

Zespół rabusiów z Paper House: Korea jest prowadzony przez człowieka znanego tylko jako Profesor. Większość przestępców nie zna się nawzajem, a każdy rabuś przyjmuje nazwę miasta jako swoje imię, aby tak pozostało.

Są Berlin, Moskwa, Denver, Nairobi, Rio, Helsinki i Oslo. Każda z postaci z serii „Paper House: Korea” ma określone umiejętności i doświadczenie.

Sercem dramatu jest Tokio, młoda kobieta, która opuściła Koreę Północną z nadzieją i obietnicą tego, co może przynieść zjednoczony kraj. Niestety, w wyniku serii kłopotów, wpada w ciężkie chwile, a Profesor „ratuje” ją jako rekrutkę do tej przygody. Enigmatyczny profesor zbiera grupę zdolnych złodziei z Północy i Południa, aby ukraść świeżo wydrukowaną walutę przyszłej, zjednoczonej Korei. Gdzie obejrzeć cały film Dom z papieru: Korea 2022Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!

Oglądać "Dom z papieru: Korea (2022),Online za darmo" 12 odcinków..Sezon 1....(Lektor)

Dom z papieru: Korea  (2022),Online za darmo
0 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!