Odwróceni. Ojcowie i córki (2019),Online za darmo
Poland, ➔ ( ) Minut

Odwróceni. Ojcowie i córki (2019),Online za darmo

Original:
 • Reżyser:
 • AKTORZY:
więcej
kinomoc
0
0 Głosów
6 IMDB
ocena
[xfgiven_bigimg]Odwróceni. Ojcowie i córki (2019),Online za darmo[/xfgiven_bigimg] [xfnotgiven_bigimg]Odwróceni. Ojcowie i córki (2019),Online za darmo[/xfnotgiven_bigimg]
 • Światowa premiera
  2019
 • Język oryginału
  Odwróceni. Ojcowie i córki

ZDJĘCIA FILMU

Popularne

FABUŁA filmu"Odwróceni. Ojcowie i córki (2019),Online za darmo"

Odwróceni. Ojcowie i córki 2019Roku.online za darmo! Mija kilkanaście lat. Blacha i Sikora nie utrzymują już ze sobą kontaktu. Członkowie grupy pruszkowskiej przebywają na wolności, odsiedzieli swoje wyroki i stali się legalni. „Stary Pruszków” nie istnieje. Ten, który go zlikwidował – komisarz Paweł Sikora jest emerytowanym policjantem. Jego córka Lidka poszła w ślady ojca i jest policjantką w Komendzie Stołecznej. Odwrócony przez Sikorę gangster Jan „Blacha” Blachowski stał się biznesmenem, literatem i jedynym na świecie świadkiem koronnym celebrytą. Wydał kilkanaście książek o mafii, spija śmietankę swojej dawnej złej sławy. Jego córka Kasia skończyła z wyróżnieniem prawo. Ponowne spotkanie Blachy i Sikory Nierozwiązane wydarzenia z przeszłości niespodziewanie wracają do bohaterów. Śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw, które mogą mieć związek z przeszłością Blachy i Sikory prowadzi Lidka razem ze swoim partnerem w policji Latą. Komisarz-emeryt Paweł Sikora i gangster-literat Blacha muszą znów zacząć współpracować, żeby przeżyć. Obaj doświadczą lęku o własne dzieci. Gdzie obejrzeć cały film Odwróceni. Ojcowie i córki 2019Roku zadarmo? Na stronie kinomoc można obejrzec wszystkie filmy i seriale z lektorem,lub z napisami,pl,dostępne,za free!

Oglądać "Odwróceni. Ojcowie i córki (2019),Online za darmo" bez oplat

Odwróceni. Ojcowie i córki (2019),Online za darmo
0 0
Pobierz film Odwróceni. Ojcowie i córki (2019),Online za darmo

Uwaga-na tej stronie możesz pobrać film za free, Oglądaj offline w dobrej jakości HD, z telefonu na Androida, iphone lub komputera w dowolnym momencie.

komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!