Gangster, glina i diabeł
South Korea, 2019, 110 /minut.

Gangster, glina i diabeł

Original:
Zerknij
Ranking:
+2
2 głosа
7.754
Ranking IMDB
Gangster, glina i diabeł

Skrin

Popularne

FABUŁA filmu "Gangster, glina i diabeł"

"Gangster, glina i diabeł" to film z gatunku kryminału, który został wyprodukowany w Korei Południowej w 2019 roku. Reżyserem i scenarzystą jest Lee Won-tae. Główne role w filmie grają Ma Dong-seok, Kim Mu-yeol i Kim Sung-kyu.

Akcja filmu toczy się w Seulu i skupia się na trzech postaciach: gangsterze, glinie i diable. Jang Dong-soo (Ma Dong-seok) to bezwzględny boss jednego z gangu, który jest gotów zrobić wszystko, aby obronić swoją pozycję. Han Joo-won (Kim Mu-yeol) to ambitny i zdeterminowany detektyw, który stara się zdobyć zaufanie i szacunek swoich przełożonych poprzez zwalczanie przestępczości. Ryu Tae-sung (Kim Sung-kyu) to morderca, który okrutnie zabija swoje ofiary, po czym zostawia na miejscu zbrodni rysunki diabła.

Początkowo trójka bohaterów nie ma ze sobą nic wspólnego, jednak gdy w mieście pojawia się Ryu Tae-sung, który zaczyna siać strach i zniszczenie, ich drogi zaczynają się krzyżować. Gangster Jang Dong-soo zaczyna działać na własną rękę, aby odnaleźć i powstrzymać Tae-sunga, który zagrożeniem staje się również dla jego interesów. Detektyw Han Joo-won rozpoczyna dochodzenie w sprawie serii makabrycznych morderstw i odkrywa związek z gangsterem i zabójcą. Jednakże, w miarę jak dochodzenie trwa, okazuje się, że Tae-sung nie jest zwykłym mordercą, a jego działania kryją tajemniczy motyw.

W miarę jak trójka bohaterów zbliża się do rozwiązania zagadki, ich drogi krzyżują się coraz bardziej, a ich lojalności zostają wystawione na próbę. Akcja filmu jest dynamiczna i pełna napięcia, a reżyser umiejętnie łączy sceny akcji z momentami refleksji nad naturą zła i moralnością. "Gangster, glina i diabeł" to film o sile przyjaźni i lojalności, której wartość zostaje wystawiona na próbę w obliczu przemocy i korupcji.

Oglądać "Gangster, glina i diabeł"

Wersja >Lektor
Gangster, glina i diabeł
2 0
komentarze
Minimalna długość komentarza to 50 znaków. komentarze są moderowane
reload, if the code cannot be seen
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Możesz być pierwszy!